Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáimat nem tudom elvinni...

Dodi2013 kérdése:

A macskáimat nem tudom elvinni állatorvoshoz. Mit és hogyan? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sajnos megpróbáltam őket belerakni a dobozukba, de legkisebb résen kiugrottak. Nem tudom őket elvinni... Mit csináljak?

Köszönöm a válaszokat!

(normális válaszokat légyszíves)



2016. nov. 23. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy dróttal betekered a rést, hogy kisebb legyen, de azért még kapjanak levegőt.
2016. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen dobozba?

Macskaszállító box kell, rájuk zárod az ajtaját, onnan garantáltan nem tudnak kijönni. Persze gyorsnak kell lenni az ajtócsukásnál :)

2016. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy kartondoboznak maximum fogó része lehet, ahol egy kis rés van és azon egy 8 hetesnél idősebb macska már nem tud kibújni. Annál fiatalabb macskád pedig jobb esetben nincs. Tehát ha egy kartondobozban vitted volna el, akkor működnie kéne.


Egyébként vegyél rendes macska szállító boxot. Abból fix, hogy nem jönnek ki. Ha nincs és SOS sürgős lenne az orvos, egy szimpla sport táskában is el lehet vinni az állatot, csak nem túl kényelmes neki.

2016. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen egy box az azért jobb lenne. Egyszer kell megvenni és már 3 ezerért kapsz egy egész türhetőet.
2016. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na sikerült elvinned őket?
2016. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Odajöttek a kertbe, szóval kicsit vadak, "örökbe fogadtuk" őket. Nem tudom, hány évesek... :(
2016. nov. 27. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!