Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vetri DMG tapasztalatok?

Vetri DMG tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni a cicának? Akinek a cicája szedett már ilyet, leírná a tapasztalatokat?
2016. nov. 24. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen okból adnád neki? Beteg, vagy csak teljesítményfokozás céljából?

Nekem sok tapasztalatom volt vele és szerencsére csak jókat mondhatok. :)

14 éves cocker spánielemnek vettem először, akinél sajnos áttétes daganat jelentkezett, kétszer műtötték. A második műtét után kezdtem el adni neki, és bár más táplálékkiegészítőt is kapott, a Vetri egyértelműen rengeteget javított a hangulatán és a teljesítményén. Sokkal vidámabb volt, rohangált, tovább bírta a sétákat. Augusztusban sajnos elvesztettük őt, de az utolsó heteiben sem szenvedett és teljes életet tudott élni a legvégső pillanatig, amit én ezeknek a szereknek tudok be.

Papagájokat is tenyésztek, egyszer megláttam, hogy az egyikük gubbaszt, gondoltam nála is kipróbálom. Kb. 2-3 alkalommal csepegtettem a csőrébe, azóta semmi gond nincs vele, teljesen jól van. :)

Két cicám is kapott belőle, az egyiküknek súlyos fehérjevesztéses bélgyulladása volt, emiatt sokszor nem volt hajlandó enni, de a Vetritől mindig megjött az étvágya. :) A másik cicám allergiás a bolhacsípésre, és elkövettem azt a hibát, hogy egy olcsóbb bolhairtót vettem neki, ami konkrétan semmit sem használt, szóval kisebesedett a bőre, folyton vakarózott, nem evett és keservesen nyávogott. Pont jött a hétvége, így nem tudtuk azonnal állatorvoshoz vinni, szóval neki is Vetrit adtam. Sokkal jobban lett, rendesen evett és vidámabb lett egészen hétfőig, amikor el tudtuk vinni dokihoz.

Nálunk konkrétan mindig van itthon vészhelyzet esetére, a minőségét is sokáig megőrzi (ez pl. 2019-ig) én amúgy csak csodaszernek hívom. xD

Viszont sima immunerősítőként/teljesítményfokozóként fiatal állatoknak nem adnám, mert nem igazán arra való. Csak ha beteg, vagy öreg cicáról van szó. :)

Remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdésed van, szólj nyugodtan! ^^

2016. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok, annyit még kihagytam, hogy simán megették, ha egy kis darab konzervhúsra rácsepegtettem a napi adagot. Szerintem fel sem tűnt nekik, pedig az egyik macsekom nagyon válogatós. :3
2016. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos választ!

A cicámnak nagyon gyakran volt hasmenése, rengeteg antibiotikumot és szteroid gyulladáscsökkentőt megevett, mire kiderült, hogy allergiás :(

Most egy különleges tápot kap, így teljesen rendben van, de gondoltam, hogy valami vitamin kellene neki, hiszen a hasmenéses időszakban biztosan nem tudott rendben felszívódni az összes tápanyag.

Egyébként a vérképe rendben van, jókedvű is, csak vékonyka.

2016. nov. 25. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem nyugodtan adj neki Vetrit, sokkal jobban fogja érezni magát. :)
2016. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!