Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cukorbeteg vagy vesebeteg?...

Cukorbeteg vagy vesebeteg? Melyik?

Figyelt kérdés

Természetesen el fogom vinni dokihoz, de addig is tippeket várok.

A 7 éves kandúr cicám nagyon vézna, rengeteg vizet iszik is pisil. Az étvágya nem túl jó, és kicsit el is hagyja magát, csak alszik egész nap. Rossz szájszaga is van (de szerintem nem acetonos), és már régebben észrevettem hogy van egy kis hab a vizeletében, ami fehérje jelenlétére utalhat. Kissé nehezen is mozog, nem szívesen ugrik fel sehova se. A cukorbetegségnek és a vesebetegségnek ahogy olvasgattam elég hasonló tünetei vannak. Szerintetek itt melyikről lesz szó?



2016. nov. 25. 13:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 10.! A "vesebeteg" és a "veseelégtelenség" két nagyon különböző probléma. Az első gyógyítható, a második karbantartható speciális táppal, de nagy odafigyelést igényel. És nem mindegy, milyen stádiumban kerül orvoshoz.
2016. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!