Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt valaki akinek a...

Enorika kérdése:

Van itt valaki akinek a cicája vesebeteg és a táplálását meg kellett változtatni?

Figyelt kérdés
Az én cicámról kb.1 hete derült ki,sajnos tele van cisztákkal mindkét veséje.Az orvos nem bíztatott semmi jóval.Tanácsára próbálom átállítani vesekímélő étrendre,de semmit nem hajlandó elfogadni a "husis" alutasakos speciális kajából.Konkrétan a Royal Canint vettem neki,(nálunk a városban csak ezt lehet kapni),de csak beleszagol és már megy is.Én meg dobálom a kukába.A száraz vesekímélő tápot szívesen megeszi. Köszönettel fogadom a tapasztalatokat,tanácsokat.
2016. szept. 8. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősőm cicàja is vesebeteg, de ő mêg rosszabul àll mint te. Neki azt javasolta a doki hogy vesekimélő tàpot egyen jóformàn kizàrolag. Szóval az szerintem nagyon jo hogy a tiéd szépen eszi a tàpot. Az övé nem eszi, ràadàsul az idiota megvett30 dkg vesekimélő prémium tàpot és bele keverte egy 1 kg- os 400ft-os cba- às tàpba hogy sporoljon..nah bocsi ez nem a témàhoz tartozott
2016. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!