Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák hullajtják a fogukat...

Keri Titi kérdése:

A macskák hullajtják a fogukat vagy koptatják (kamasz korukban)?

Figyelt kérdés
Cseréli a fogát egyből vagy várni kell míg vissza nő? Ilyenkor kell neki valami speciális kajcsi?
2016. nov. 28. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi speciális nem kell neki. 3-5 hónapos kora körül váltja a fogait. Szépen egyenként kihull neki, majd új nő helyette, pont mint a gyerekeknél. Az enyém nem nyelt le egyet sem, mindet megtaláltam :) De van olyan cica, aki a kajával együtt lenyeli a tejfogát is.
2016. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én macskám lenyelte a fogait. Egyébként úgy váltják, mint az ember gyerekek. Picike éles tejfogai voltak, és elég kevés, azóta már kinőtt egy csomó új és jóval nagyobb fog. Amióta felnőtt foga van, csak azóta hajlandó száraz tápot enni, úgyhogy szerintem nem szükséges neki semmi speciális táp.
2016. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Fogakat nem találtam de látom, hogy hiányzik neki 1-2. Lassan felnő :D
2016. nov. 29. 08:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ilyenek ezek a gyerekek, gyorsan nőnek. :)
2016. nov. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan :D Azt megtudjátok mondani, hogy milyen gyakran lehet fürdetni? Panelbe lakom és azért a higiénia mindig fontos :)
2016. nov. 30. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!