Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megtudná ezt szokni a cicám?...

Megtudná ezt szokni a cicám? Nagyon aggódom érte.

Figyelt kérdés

Szóval, arról van szó,terveben van, hogy itthon a családi ház kertjében, építünk nekem egy kis házat, hogy külön legyek. Van egy 14 és fél éves cicám, aki születésétől kezdve szobamacska, elég érzékeny típus, és persze szeszélyes is, mint oly sok más cica... :) Amikor a szobámban van, akkor ki akar menni a fürdőszobába, előtérbe, ha pedig kint, akkor azért nyávog, hogy bejöhessen. A legjobban én is azt szeretem, ha minden ajtó nyitva van, mert akkor ő is nyugodt, de mivel a bátyám szobája is itt van mellettem, ő is jön-megy, így nekem is kell egy intim szféra, tehát becsukom az ajtómat.

Szóval, a lényeg az, hogy itt fönt sem él túl nagy négyzetméteren a cica, kb. úgy negyvenen, van még egy konyha is, de ott állandóan nem lehet bent, csak, többnyire, ha mi is ott vagyunk, de a kinti ház, hát, csak 20-25 négyzetméter lenne... :/ Attól félek, ha beköltözünk oda, ott is nyávogni fog egy idő után ,hogy ki akar menni, mert nem érti ,hogy az a végleges helye, mert pici korától kezdve itt él, fent.

Nélküle pedig el sem tudom képzelni ,hogy kiköltözzek, hiába lenne itt minden nap, az lenne a lényege a kiköltözésemnek, hogy kicsit egyedül-külön lehetek a családtól, ezért az sem lenne megoldás, ha folyton itt lennék a cicával. Azt szeretem, ha mindig mellettem van.. :(

Bocsi, ha hülyén írtam le, előre is köszönöm, ha valaki segít! :)


2016. dec. 3. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is külön van a szobám a háztól.

Igaz nekem kutyám van, csivava :3.

Ő is szeret úgy kelni, járni, menni a házban mindenhova, kis királyfi :D

Van mikor velem alszik, van mikor fent a többiekkel, ő szokta eldönteni, hol akar épp aludni, olyankor meg ölbe veszem és lehozom magamhoz, vagy fel a többiekhez, vagy a kis kosarába.

Télen csak az ügyeit intézi kint, kis kocsonyám :D


Szerintem nem fog problémát okozni neki :D az a kérdés, te mennyire vagy vevő arra, amit fent leírtam.

2016. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú... ez nem is rossz ötlet, ez még valahogy eszembe se jutott, hogy itt is legyen, meg ott is.

Tulajdonképpen, a bátyám cicája is, szóval, talán nem is annyira fair, ha teljesen kiközösítem, úgymond, bár ő nem foglalkozik vele annyit most sem,mint én. De ettől függetlenül, valószínűleg, neki is hiányozna.

Biztos cuki a kutyusod, hihetetlen kis csöppek a csivavák.. :)

Köszi a segítséget, átgondolom!

2016. dec. 3. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Örültem, hogy segíthettem! :)
2016. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!