Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jót teszek vagy inkább rosszat...

Jót teszek vagy inkább rosszat a kinti macskáinkkal, ha kicsit behozom őket a házba?

Figyelt kérdés
Kintiek, de mostanában kicsit be szokom őket hozni, csak félek, hogy bemelegednek nagyon vagy valami és akkor meg, amikor kiteszem őket megfáznak. Van hely ahova be tudnak menni kint, fedett meg szélvédett, de nem zárt teljesen, viszont le van szalmázva nekik. Ettől függetlenül nem nagyon vannak ott. De találnak bőven még más fedettebb helyet. Szerintetek? Mivel tudom, még őket segíteni?
2016. dec. 7. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kertesházban lakunk, nekem is van egy kinti cicám, de így télen szereti ha bejöhet egy picit és ott alszik a konvektor előtt. Szerintem örül neki a cica hogy picit melegszik, és meleg helyen van, persze amikor már kiviszem vissza a hidegbe, az már rosszul esik neki :)

2016. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mienk mindig kinti volt, mostanság néha 16-20 órát van bent naponta :D Biztos tudja, mit csinál, elvégre nem mi hozzuk be s nem is mi visszük ki (kivéve, ha 2-kor lefekszem s mégse legyen bent. Nincs bent alom és nem is lesz. A 20 órát is darabokban tölti és soha nincs vele problémája. Ha ki kell mennie, szól).

Sosem láttam rajta, hogy gondja lenne azzal, hogy pont éjszakára pakolom ki, hatalmas, dús bundája van s néha eleve elmászkál s csak délután jön be.

Kint van egy háza, annyi, s a terasz eleve szélvédett, de amúgyis talál helyet az egész dűlőben... Sok nyaraló van itt mindenféle kis félig nyitott kiülős hellyel.


Nem fázik meg. Attól sincs baja, hogy a jéggel borított hordóról nyalja fel a vizet. Azért az durva, adok is neki bent melegebbet, ami annyira nem hatja meg, de nagyritkán azért lefetyeli. Kint sosem nyúlt a vízhez.

2016. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jót teszel persze, ha be engeded melegedni. Át melegszik jó érzés nekik, semmi bajuk nem lessz, ha utánna kiteszed őket nem fognak megfázni, már rutinosak tudják hol van szévédett " melegedő"
2016. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jót. Így élnek tulajdonképpen a kinti-benti cicák.
2016. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!