Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskam 12 eves...

Van egy macskam 12 eves vagyis velem egyidos es velem nott fel tegnap maj 1 ejen meghalt rakban azelott par nappal nem evet ha igen keveset mert rakos lett bovebb info (sznorbi@citromail.hu) es en siratom de bun? Katolikus vok

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdésedet. Ha azt kérdezed, bűn-e, hogy siratod, a válasz egyértelműen nem. Miért lenne? Nagyon lehet szeretni egy állatot, családtagként "funkcionál". Persze, hogy megsiratjuk és hiányzik.
2010. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jézust is siraták és nem bűn de az már bűn a helytelenül irsz ékezeted raktd már ki
2010. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11:14 - "Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!"
2010. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bűn! Viszont lehet hogy a keresztény hit szerint igen... A vallűsban nem tartják sokra az állatokat ahogy nézem...
2010. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Minden élőlény egy lélek, Isten teremtménye, eleve szeretve van, tehát nem bűn siratnod. Az a baj, hogy az egyház és a ránkerőltetett "vallásnak" semmi köze az igazi Istenhez, tehát nem kell, hogy bűntudatod legyen. Az Isten az, amit a szívedben érzel, nem az, amit az eszeddel gondolsz! A szeretet az Isten, tehát ha valami ezzel kapcsolatos, az nem bűn!
2010. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem bun.
2010. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a táncoló egeremet is megsirattam:(
2010. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom .... minden es bocs az ekezetek mijan
2010. máj. 2. 18:49
 9/13 hell-ikon ***** válasza:
100%

Most miért kellett szegényt az ékezet hiánya miatt bántani?

Az eszébe sem jut a tisztelt kommentelőnek, hogy esetleg nem magyar kiosztású billentyűzeten gépel, talán éppen nem is Magyarországról?


Az internet őskorában bizony mi még ékezetek nélkül kommunikáltunk lévén, hogy csak angol abc karakterei voltak megjeleníthetők, s ennek ellenére is megértettük egymást.

Jó tudom 21. század meg egyebek, de akkor sem érzem helyénvalónak most ezt a leszúrást.


A kérdésre válaszolva, nem bűn egy elvesztett szerettet siratni, legyen ember vagy állat.

2010. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is katolikus vagyok, és amikor meghalt az első cicám, akit egy autó ütött el, teljesen összeomlottam. Napokon keresztül sírtam, hiányzott az illata, érintése, fura hangocskája, mindene. Legjobban az fájt, hogy a cicáknak nincs sem üdvösség, sem kárhozat, ezért soha többé nem látom. (Túlképzett vagyok hit-ügyben :))

Aztán egy ismerősöm azt mondta: Az üdvösség a legtökéletesebb állapot, és ha én úgy érzem, a tökéletességhez nekem hozzátartozik a macska, akkor a cicám az üdvösségem része lesz.

Ebben hiszek. A cica nekem nagyon sok örömöt okozott, ő kell nekem az üdvösséghez.

Ugyanezt tudom neked is mondani. Remélem, valamennyire megvígasztal.

2010. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!