Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak magas láza van, de...

A cicámnak magas láza van, de az orvos sem tudja pontosan mi a baja?

Figyelt kérdés
Kb.3 napja orvoshoz jàrunk vele ,mert magas làza van és bàgyadt ,de egyèb tünete nincsen .Az orvos azt mondta talàn valami mérgezès .Esetleg nektek volt màr hasonló ?Hàzilag van valami làzcsillapítási módszer? Nincs kiszàradva és ma màr evett is egy kicsit ,sőt pipettàval is itatom.
2016. dec. 16. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy az orvos találgat. Tessék vért venni tőle, a mérgezést ki lehet mutatni. Keresnék egy másik orvost, aki tényleg meg is vizsgálja.
2016. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kullancs esetleg?
2016. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyàron volt benne egy kullancs ,de azt eltávolítottuk.Lehetséges ,hogy ennyi idő utàn attól van baja?? Azóta folyamatosan figyelem őt ès kapott kullancs és bolhairtót is.
2016. dec. 16. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nem, a nyári kullancstól nem lehet már szerintem. Rendszeresen, betartva kapja a kullancs ellenit? Oltások? Mert lehet, h megcsípte és ki is ment belőle szóval észre sem lehetett venni
2016. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Folyamatosan kapja ,de előtte is kapta és valahogy még is belement :/
2016. dec. 16. 19:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Pàr napja fèlnapot nem volt itthon és arra gondoltam ,hogy megevett vagy megivott valamit ,mert nagyon szeret enni ès kívàncsi mindenre.
2016. dec. 16. 19:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Lazat leggyakrabban fertozes, vagy gyulladas szokott okozni. Ha mergezes lenne, akkor 3 nap utan mar nem csak bagyadt lenne valoszinuleg, hanem elpusztult volna.


Otthon soha, semmilyen hazi lazcsillapito modszerrel ne kiserletezz, kulonosen ne emberi gyogyszerekkel, mert a macskak erzekenyek ra!


Ha ma mar evett, az jo jel, de nem artana minimum egy vervetel, ha holnapig nem javul.


Egyebkent mit jelent a magas laz? Milyen magas a homerseklete, es milyen kezelest kapott eddig?

2016. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Oltásai megvannak a cicának?

Orvos vért vett?

Röntgent, ultrahangot csinált?

Ha nem, ezeket kellene megcsináltatni. Jól felszerelt rendelőbe vidd.

Házilag nincs lázcsillapító gyógyszert, azt az orvos ad neki injekció vagy tabletta formájában.

2016. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az orvosi rendelő nagyon felszerelt ès az orvos is lelkiismeretes .Volt egy leukózisos cicám és èrte mindent megtett és minden vizsgàlatot elvégzett .Csak most azt hitte szerintem ,hogy ugyan az a baj ,mint 2 hónapja .Mert akkor is lázas volt ès bàgyadt kapott szurit ès másnap semmi baja nem volt,de most ennyi nem segített.Minden oltàst megkapott .làzcsillapítót kapott antibiotikumot ,de ma kapott vízhajtót is meg màs fajta làzcsillapítót.40.7-es làza volt,de most úgy érzem nem làzas nem meleg sőt a füle hideg màr.Gyógyszert nem akartam neki adni hàzilag ,de borogatni borogattam és úgy láttam jól esett neki.
2016. dec. 16. 23:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Húha, akkor passz. Valamilyen agresszív fertőzés (vírus vagy baktérium) lehet a bűnös.

Jobbulást szegénynek!

2016. dec. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!