Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vett már bárki kisállatot...

Vett már bárki kisállatot Pályi Anikótól?

Figyelt kérdés
Pályi Anikó-Anipet, Gyomaendrődön laknak, kiskutyákat és cicákat tenyésztenek, valaki vásárolt már tőlük? Valamilyen tapasztalat?

#Anipet
2016. dec. 17. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vásároltam tőle, de a facebookját megnézve eléggé szaporítónak látszik.

Olvastam, hogy kérésre ad tk-t, de nem tudom... Gondolom ez olyan fizess érte még 50-et és odaadom dolog... (Ami persze így senkinek sem fog kelleni)

Lehet, hogy tévedek, de azért a tenyésztők többségének bőven nincs ennyi alma és nem foglalkoznak ennyi fajtával...

Segítőkésznek tűnik egyébként, de nekem az jön le, hogy neki ez inkább egy megélhetési forma és nem hobbi, melynek célja pozitív a fajta számára.

Egyébként így első ránézésre közel sem tűnik minden kutya fajtatisztának...

(Az árak is érdekesek, de ez annyira nem számít.)

2016. dec. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Némelyik kiírásra is arra vall, hogy szaporító.

Pl van 1 márciusi bejegyzése MINI csivaváról, ami ugye hivatalosan nem is létezik, és egy tenyésztő biztosan nem írna ilyet.

De több hasonló is van, meg pl "fedeztetésre és családi kedvencek is alkalmas" ez eléggé szúrta a szemem.

2016. dec. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzt szánsz egy akármilyen fajtára nem sokkal kerül akkor már többe a tényleg egészséges tenyésztés. A környíezetemben egyre másra látom a szaporítóktól sok tízezerért vett állatok mennyire defektesek. Idegrendszeri zavarok leginkább, a kutyák szó szerint bolondok.
2016. dec. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen szaporító, abból is a legrosszabb fajtából. Nem tenyésztenek. Tk. nélkül adják az állatokat, legalábbis a nagy részét, ahhoz képest ráadásul igen drágán.

Biztos sokan vettek már tőle, pedig pont az ilyenektől nem lenne szabad.

2016. dec. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A máltai lábát nyugodtan meg leehet nézni a képeken hogy máégis milyen szögben áll, már látszik hogy nem lesz egy hiperegészséges kutya. Szaporító, ráadásul megélhetési, a legrosszabb. Többek közözz az ilyenek miatt van most nálunk egy szó szerint csont és bőr, nulla izommal rendelkező kidobott 3 hónapos kutya, aki korántsem biztos hogy megmarad. Én iztos nem vennék tőle semmit. Ennyi pénzért normális tenyésztőtől is lehet már venni kutyát és macskát is!
2016. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Borgor43 válasza:

Nem ajánlom senkinek!

Meg volt beszélve, hogy augusztus 2-án kapja meg a kutyus akit szerettünk volna, erre előtte 2 héttel már eladta másnak. Úgy gondolom, hogy ő csak a pénzre hajt semmi másra. Egyáltalán nem érdekli, hogy milyen gazdihoz kerülnek az állatok, csak legyen belőle pénz. Még egyszer mondom senkinek nem ajánlom őket!!

2019. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!