Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok csinál ilyet?

A ti cicátok csinál ilyet?

Figyelt kérdés

7 és fél hónapos kölyök cicárol van szó. Van egy kis csörgős labdája, amit belerak az itató táljába. Biztos, hogy nem véletlenül mert ha kiveszem onnan és megtörlöm, akkor is vissza dobja újra és újra. :) Ez nem baj, viszont ezután az alomba dobja bele,(jól raragad egy csomó alom) majd a cipőnkbe teszi. Pedig sokat játszunk vele.

A tiétek csinál ilyeneket?


2016. dec. 17. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is pancsol a vízben :) belerakja a játékot, és aztán kihalássza...
2016. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%

Az enyém is pakol, meghatározott játékokat meghatározott helyre. Az egyik egerét a centrifugába teszi, a másikat a gáztűzhely mögé, a labdát gyakran beleviszi a kádba. Esténként összeszedjük és bedobáljuk a hordozójába, ami a konyhában van egy asztal alatt. Reggel őkelme kiszedi őket és újra pakol. Szerencsére az alomba nem tesz semmit, kisebb korábban jó poén volt játszani benne felét kiszórni de leszokott róla. Ő is 7 hónapos. :)


A cipőtöket tegyétek el előle vagy rajkatok rá valamit, hogy ne tudja beletenni a labdát!

2016. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Basszus ugyanez, azt hittem retardált. Hét hónapos, van egy szőrös csörgő labdája (illetve sok mert eldugja őket és többet vettem), és mindig beledobálja a vízbe és úgy focizik vele aztán fogja és a cipőnkbe teszi... XD


Nem jöttem rá miért csinálja, de ezek szerint nem csak az enyém fura. :D

2016. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!