Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a bogár és hogyan...

Mi lehet ez a bogár és hogyan lehet megszabadítani tőle a macskát?

Figyelt kérdés
A cicánk a nap nagy részét kint tölti és összeszedett valami bogarat, amitől nem tudjuk megszabadítani. A bogár hosszúkás, fekete, kicsi, nem ugrik hanem mászik és a fülei környékén járkál. Két pici seb van a cica arcán amit a szőr alatt csak ma vettünk észre. Nem tudjuk megfogni ezt a bogarat, a fejét nem merjük megmosni, nehogy a fülébe menjen a víz. Frontline Spot On-t használunk a bolhák ellen, de erre a valmire hatástalan. Mit tehetünk szerintetek, hogy megszabadítsuk az élősködőitől?
2010. máj. 2. 22:36
 1/5 anonim válasza:
A leírtak alapján ez a rovar a cicádon élősködik. Szerintem ha megmutatnád egy állatorvosnak, ő azonosítaná és kiirtaná. Ha te nem tudod azonosítani, valószínűleg kiirtani sem fogod tudni. Mindenképpen a cicádban okoz kárt.
2010. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fekete hosszúkás szép formás bolha. Azért mászkál csak és nem ugrik, mert valószínűleg a Frontline-től már döglődnek. A bolhák szeretik a fültövet, faroktövet.
2010. máj. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manita92 válasza:
Hülyeséget írnak, ez nem bolha az tuti. Az én cicámban is van. Nem ugrik, hanem mászik, de azt nagyon gyorsan és nem tudom megfogni. :/ Ugyanúgy fekete, és a néha vakarózik tőle a cica, de nem olyan őrülten.
2013. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manita92 válasza:
végól kiderült, hogy mi ez, és hogy hogyan lehet megszabadulni tőle?
2013. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!