Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Döglött Bogár van a hörcsögrúd...

Döglött Bogár van a hörcsögrúd zacskójába. Odaadhatom neki a mézes rudat így is? (KÉPPEL! )

Figyelt kérdés

[link]



valami szárnyas ocsmányság.Odaadhatom neki ettől függetlenül a most vásárolt mézes rudat?


2011. okt. 5. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
NE HOGY!!!!
2011. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De visszase vihetem mert már történtek hasonló dolgok például a megkeverékkel.Abba apró kis bogarak mászkáltak visszavittük és azt mondták nem adják vissza a pénzt mert ők nem tehetnek róla.Nem látnak bele a zacskóba.Csak értitek ez bosszantó hogy kidobtam 500 ft-ot az ablakon a semmiért..
2011. okt. 5. 13:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős :D igy énis jártam csak én kimért mag keverékel kikeltek ilyen molyok vizsgáld át nem e kukacos a rud mert abol lesznek ezek a csodák ha olyan vagy ,,pokhálós,, ne ad ha tiszta akor megkaphatja
2011. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
van benne olyan pókháló szerűség.Az micsoda?? Nem adom oda neki semmiképp de érdekel hogy mi lehet?
2011. okt. 5. 13:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
AZ a lepke szerü bogár lárvájának a hálója konkrétan egy kis kukacnak .. igy már téleg ne ad énse szoktam
2011. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

pók háló szerintem


első vagyok akkor szólj a fogyasztó védelemnek

és ne lépj vissza

vagy meny vissza és mond meg hogy nem érdekel hogy ők nem látnak bele a dobozba és hogy te ezért pénzt adtál

és álj ki az igaz adért



fúúúú most nagyon felhúztam magam

2011. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
én is így jártam, odaadtam nekik, semmi bajuk nem lett, a bogarak elmentek, mert a zárt helyet szeretik!
2011. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
semmi baja nem lenne tőle...szted a természetben szabadon tisztított csapvizet isznak?? abba a vízbe is beleszarik minden bogár meg hal... ne aggódj már , ez egy állat ami szabadon is megél tehát az immunrendszere erős.
2011. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem mert ő már fogságban született.Nem a természethez van szokva...
2011. okt. 5. 15:03
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Semmi baja nem lesz tőle. Sőt, én annak idején adtam is a hörcsögeimnek nem mérgező rovarokat (pl. cserebogár, tücsök, sáska), kukacokat, sajtot, főtt tojást (tojáshéjat is a mész miatt), csontit, teknőstápot, mert szükségük van fehérjére is, heti kétszer-háromszor kb. Más lenne, ha valami mérgező rovar lenne az, de ez csak egy sima kis molylepke.
2011. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!