Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskád tálja milyen anyagból...

Macskád tálja milyen anyagból van (pl. fém, üveg, műanyag, papír, porcelán) és milyen megfontolásból?

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan meg gyült a bajom a fémtányérokkal, lehet, mert az enyém silányabb minőségü volt mint a tied, vagy mert mint kiderült az én cicáim nem bírták, két cicámat folyton hordtam ingyulladással dokihoz,az alsó ajkuk ahogy hozzáért evés közben, mindig ott gyulladt be, aztán már a doki is kérdezte, hogy fém tálkábol ezetem őket? Mondtam, hogy abból, akkor mondta, hogy nem is érti hogy árulhatnak ilyet, el is hajítottuk őket,azóta semmi gond már két éve. És ugyan ez nem bizonyitható, de a nagyon idős cicám annó daganatban hunyt el,ami fura módon az alsó állkapcsán alakult ki:( de nem akarok rém híreket gyártani az lehetett véletlen.
2016. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtatok! Mindenkinek köszönöm!


(Nincs fém tálunk, csak érdeklődtem, hogy miért rossz. Amúgy nagy különbség van a fémek között, nekem például régen begyulladt a fülcimpámon a lyukasztás, amikor nem arany fülbevalóm volt, de ez egyéni érzékenységen is múlik.)


Még1szer köszi mindegyikőtöknek!

2016. dec. 28. 15:24
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem a műanyag a tuti. És ez a legjobban tisztítható, erről jön le legjobban a ráragadt maradék. A fém pedig ilyen szempontból a legrosszabb. Miért állsz ki ennyire a fém mellett? Egyébként egy idő után úgy is "lekopik".
2016. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miből szűrted le azt, hogy kiálltam a fém mellett, szerintem olvasd el, amit írtam, mert pont nem álltam ki mellette. Írtam, hogy én is érzékeny vagyok valamelyikre.


Amúgy egyszerűen érdeklődtem.

2016. dec. 28. 17:12
 15/15 anonim válasza:

A mi macskáinknak nem vettünk külön tálat, azokat kapták meg (tálca, edény, lábas), amiket mi már nem használtunk, mert pl. lekopott róla a zománc stb.


Van néhány műanyag táljuk is, olyan frissentartó dobozokból, aminek a füle tört le, vagy a teteje tört el, de a macskáknak még tökéletes.


Egyikük sem szobacica egyébként... :)

2017. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!