Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy ne féljen...

HavanHUN kérdése:

Mit tegyek hogy ne féljen tőlem a macskám?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit tettél, hogy fél tőled?
2016. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmit.

Pár napja lett véve, néha néha közeledik hozzám, engedi hogy simogassam, de néha meg meggondolja magát, elhátrál, elszalad, meg morog.

Egyébként adtam neki kislabdát meg madzagot amivel elvan, de nem érzem hogy biztonságban érezné magát mellettem

2016. dec. 25. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el ez teljesen normális dolog macskáknál. Van olyan cica akit fél éve napi szinten tutujgatok, mégis mindig azzal kezdi, hogy megretten és elhúzodik, aztán persze felenged és élvezkedik utána. A leghatásosabb ha lakásba viszed mondjuk az ágyra, és picit "erőszakszeretgeted", úgy tapasztaltam ott tudják jobban leküzdeni a félelmüket.
2016. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak várj egy kicsit. Ha pár napja van nálad, még szoknia kell a helyet. Az enyém néha még most is megijed tőlem, ha hirtelen közeledek felé, de amúgy meg le se tudom vakarni, folyton a seggemben van. :D
2016. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!