Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Körülbelül mikro fog szülni a...

Körülbelül mikro fog szülni a cicám? (több lent) És hogy "vehetem rá" hogy itthon szüljön?

Figyelt kérdés
11 hónapos,elég nagy a hasa, a cicijei is kicsit megduzzadtak,sokat eszik és állandóan szűk helyeket keres.
2010. máj. 3. 17:57
 1/9 A kérdező kommentje:
mikor
2010. máj. 3. 17:59
 2/9 anonim válasza:
a macska 2 hónapig hordja a cicákat.ha keresei a szülőszobát :D akkor már nincs sok hátra. a hamarosan kezdődő ellésjelei még lehet:sok alvás,nagyon tisztára mossa magát.ha a cicije is nagy kb 1-2 hét lehet hátra.rendezz be neki akár egy nagy dobozt vagy kis zugot ahol lebabázhat.olyan hely kell ahol nyugodtan lehet,nem zavarja semmi.akkor talán otthon fog elleni
2010. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bélelj ki neki egy dobozt ruhákkal,még jobb,ha van kosara is,nyugis helyre rakd a kosarat vagy dobozt,ahová el tud bújni,és ne járkáljatok oda.
2010. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsővel majdnem ugyan azt írtuk:D
2010. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Amugy kosara van és át tettem neki egy nyugis helyre.Remélem ide fog szülni:D
2010. máj. 3. 18:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, egész egyszerűen beszéld meg vele, hogy otthon szüljön!

Győzd meg arról, hogy a töbszáz szerencsétlen, most született, leendő kóbormacska között, nem fogja megtalálni az övéit, amikor majd haza szeretné vinni őket.

2010. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
23:27-es nagyon unatkozhattál!
2010. máj. 4. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:

23:27 vagyok.

Már ne is haragudj, de idétlen a kérdés.

Ha keresi a szűk helyeket, biztos azért teszi, mert otthon akar szülni. Miért kellene még külön rávenni erre?!

Megválaszoltad a saját kérdésedet úgy, hogy fel sem tűnt neked, vagy feltűnt, csak unalomból kiírtad.

A mondanivalóm második felében pedig arra szerettem volna utalni, hogy rengeteg a gazdátlan cica. Akik nőstény macskát tartanak, célszerű, ha ivartalanítják.

2010. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Először:

bent a lakásban keresi a szűk helyet de kinti cica így nem bent fog szülni azaz nem is biztos hogy itthon.És nem unalomból írtam ki hanem mert kíváncsi voltam mások tanácsára, mivel eddig csak kandúrom volt.

Másodszor:

Direkt nem ivartalanítottam a macskám mert kiscicákat szeretnék, és azért szeretném hogy itthon szüljön hogy ne legyen több kóbor macska.Azaz ha itthon szül akkor eltudom ajándékozni a kiscicákat.(Ha elég nagyok lesznek)

2010. máj. 5. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!