Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? (Kérdésed rövid)

Mit csináljak? (Kérdésed rövid)

Figyelt kérdés
Egy kóbor cica hozzánk akar szokni. Mondtam páromnak, hogy nem kell negyedik macska, de ő összehaverkodott vele. Én próbáltam már elzavarni mert nem hagyja Lilit és Pajkost enni, Pajkos apja állandóan kergeti és hallom, ahogy veri, mert nyávog. Páromnak nincs szíve elzavarni őt holott tudja, hogy nem kell negyedik macska. Nem szeretnék macskafarmot. Reggel óta ezen gondolkozom, hogy mi legyen. Megtartani biztos nem fogom csak hát párom olyan jószívű, ő Lili másik két cicáját is megtartotta volna de elajándékoztuk.
2016. dec. 30. 20:31
 1/3 anonim válasza:
Ajándékozzátok oda egy kínai büfésnek. Jó sora lesz.
2016. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fénykép és felrakni netre ingyen elvihető cicaként ha tényleg senkinek nem hiányzik a környéken.
2016. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rrrrrreennnnn válasza:

Sziszaaaa:)))))🐱🐱🐱🐱🐱

Mi lett vele?😘😘😘😘

2017. márc. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!