Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek a rövid menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a rövid menyasszonyi ruha csak magassarkúval csinos?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lábaid vannak?
2016. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Attól is függ milyenek a lábak,de szerintem legalabb egy középmagassarkú illene hozzá.
2016. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azt mondják elég szép lábaim vannak, vékonyak és hosszúak, de nem nagyon rövid ruhát szeretnék. Ez nagyon tetszenek például:

[link]

[link]

Semmiképp nem szeretnék magassarkút venni, mert egymagasak vagyunk a párommal.

2016. dec. 20. 23:52
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha vékony vagy és nem hat tramplinak a lapostalpú akkor szeirntem nem gáz. Bár én szoknyához szinte kizárólag magassarkút hordok.
2016. dec. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok, és elég magas (175 cm), a hétköznapokon se hordok magassarkút. Utoljára az államvizsgán volt rajtam. Szerintem már járni se nagyon tudok benne, ezért se szeretném ezzel kínozni magam.
2016. dec. 21. 00:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szep ruha,azert egy pici sarka nem art hogy legyen,de tenyleg csak pici :)
2016. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket a fajta ruhákat leginkább közepes sarkakkal tudom elképzelni (6, max. 7-8 cm), de ahogy neked kényelmes.
2016. dec. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is jobban mutatnak magasabb sarkúval, dehát az esküvőnkön csak nem tornyosulhatok a párom fölé. Próbáltam kicsit különlegesebb laposakat keresni, ezek talán illenének az ilyen stílusú ruhákhoz. Mit szóltok? :)

[link]

[link]

[link]

2016. dec. 21. 00:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szépek.


A harmadik cipő nagyon tetszik :)

Az első ruhához tudnám elképzelni, mert a ruhán nincs különösebb dísz, szép tiszta.


A második ruhához inkább az első cipőt, mert annak elég csipkés a felső része, és jóból is megárt a sok :)


A középső cipő nekem nem tetszik.

2016. dec. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit túlparázod a dolgot a cipővel. A legfontosabb, hogy egész nap tudd hordani, mert nem ülhetsz le fél óránként pihenni, és persze: sokat tudj benne táncolni is! Ha sose hordasz magassarkút, akkor kínszenvedés lenne a saját esküvőd, ha felveszel egyet.


Másrészt: rajtam is térdi érő ruha volt, és rengeteg kép készül rólunk/rólam.

Talán összesen kettő van, amelyiken látszik a cipőm. Ha megnézed a legjobb esküvői fotókat, akkor általában deréktól felfelé kapják le az ifjú párt. :)

Legfeljebb, ha lesz külön fotózás, akkor arra vegyél fel egy kicsit magasabb sarkú cipőt, meg vigyél lapostalpút is, aztán a fotós kisakkozza, hogy legyél a képeken egymagas a pároddal. :) (Pl. egy kalap vagy cilinder ápol és eltakar.)

2016. dec. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!