Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez ez a férfi? Rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez ez a férfi? Rövid kérdés, hosszú leírás.

Figyelt kérdés

Szóval, adott egy barátság másfél éve. Az utóbbi időkben sikerült elcsesznünk. Röviden : egyik buli utan a másikban egyre jobban éreztük magunkat együtt, míg végül ramhajtott. akkor elmagyaráztam neki, hogy o nagyon fontos nekem es most jöttem ki egy kapcsolatból (akit persze o is jól ismert) es mos felszabadultnak érzem magam, de ettől függetlenül nagyon szeretek vele lenni. Aztan egyik napról a másikra lefekudtunk egymással. Annyira más volt, mit eddig bárkivel. Mivel o a barátom, sokkal bensőségesebb volt, mit bárki mással. Utana is meg jól elvoltunk, puszilgatta a hasamat es elengedett egy olyan megjegyzést, hogy mostantól mindig ezt fogja tenni, ha ott alszom. O.o

Szóval aztan reggel felkeltunk es en miharamabb próbáltam lelépni, mire o visszarantott es megkérdezte, hogy nem is koszonsz el? Erre zavaromban csak annyit tudtam mondani, hogy ja valami olyasmi. Egesz nap vártam, hogy keresni fog, de nem tette. Másnap en kerestem meg, mert mindeközben elokeveredett az eltűnt pasim es hívtam ezt a srácot (mivel mint mondtam nagyon jo barátom es vele beszéltem meg eddig mindent), hogy kikerjem a véleményét. A legnagyobb döbbenetemre azt mondta, hogy hallgassak az érzéseimre meg ha szeretem, akkor bekuljek ki vele....pedig előtte egy héttel meg lehulyezett es közölte, hogy soha ne merjék kibékülni ezzel a sraccal.

Végül most hétvégén elmentem bulizni, ahol o is ott volt, de külön társasággal mentünk....aztan az éjszaka végére egybeolvadt a társaságunk. Kérdezte tőlem az egyik haverja, akit akkor ismertem meg, hogy most akkor mi is volt közöttünk ...mondtam, hogy nem akarok erről beszélni, mert nekem o nagyon fontos es az o barátsága is az. Azt mondta erre, hogy a barátom is ugyanezeket mondta es mi hülyék vagyunk mindketten.

Az éjszaka végére jócskán sikerült leinnom magam, akkor a barátom közölte, hogy o hazamegy..... később írtam neki egy SMS-t, hogy milyen jo barát, hogy ha csak igy itt hagyott....visszairta, hogy induljak el fele, leült valahova es megvar. Igy történt, hogy ismét nála kötöttem ki.

O befekudt aludni, en meg odamentem hozza es mondtam neki, hogy milyen jo barát, hogy mar megint a gondomat viselte es szeretem. Majd atoleltem. Erre o megszoritotta a kezemet es pár perc múlva megfordult es megcsokolt. Aztan innen egy egesz lapnyi dráma indult el, aminek az lett a vege, hogy en sírtam, mire o is masszívan konnyezett es azt mondta, hogy nem akar érezni es hogy ha azt akarom, hogy a barátja maradjak, akkor ne aludjak vele ma ott. Ebből az lett, hogy kiprovokaltam, hogy küldjön haza....mondta, hogy ha haza erek, akkor írjak neki, en erre azt mondtam, hogy nem akarom látni es kiviharzottam. mikor mar 5 perce sétáltam meg mindig ittasan, akkor ugy gondoltam írok neki facebookon....de mar letiltott es a telefonról is. Erre visszasetaltam a kapuhoz es a kaputelefonon hívtam. Kertem, hogy engedjen be es beszéljük meg ...veszekedtunk egy darabig, majd megint elkezdett sírni es kert szépen, hogy most menjek el, meg o nagyon fáradt es aludni akar. Tehát teljesítettem a kereset. Azóta meg mindig le vagyok tiltva nála ....

szóval kérlek titeket, valaki magyarázza már el, hogy most megis mi van... Érzek iránta valamit es ezzel most teljesen összezavart. Ilyenkor mit lehet tenni? Várjam meg, míg keres ? Vagy en hívjam fel valamikor? Nagy valószínűséggel pénteken látni fogjuk egymást, mert egy helyre járunk bulizni .... :(



2016. nov. 20. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Rövid kérdés, hosszú leírás."


Ezt minek írtad bele?

2016. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 ezzel hosszabbítja meg a kérdést, mert nem fogadta volna el
2016. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem. Azert írtam bele, hogy figyelmeztessek előre mindenkit. De nem ertem, hogy ezen most miért kell leragadni.....
2016. nov. 20. 23:53
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Edes jo istenem... ez a sok 16 eves kori dramazas... ez a felnott parkapcsolatok kategoria tovabbra is!
2016. nov. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak egy par évet tévedtél drága barátom.

A kérdésre szeretnék választ kapni, nem tippeket, hogy hány éves vagyok, mert hogy azzal tisztában vagyok. Koszonom.

2016. nov. 20. 23:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat, sajnos ez a kerdesedbol nem tunik ki. Ajanlom a kommunikaciot. A sracnak pedig valoszinuleg elege van belole, hogy teljesen donteskeptelen vagy az expasiddal kapcsolatban, mikozben neki rakod szet a labadat. Megelegelte, sajnal teged, gondolom valamennyire szeret is, de nem akar reszt venni a dramaban es a hisztiben.
2016. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nyilván egy adandó alkalommal meg fogom vele beszélni, de egyelőre (ahogy már írtam) nem tudok, mert letiltott. Másrészt ez az oldal arra szolgál, hogy kérdéseket tegyünk fel, hátha valaki tud rá válaszolni. Szerintem nem öltem meg senkit, hogy így betámadjatok erte. Nem volt kötelező válaszolni sem, nem nyertek vele semmilyen ajándékot.... és jófejnek sem fog valaki tartani ettől, hogy levéleményezel egy számodra ismeretlen kérdezőt.

Na de hogy az utolsó kommentre érdemit is írjak: nem volt semmilyen hiszti részemről és az exemet még csak álmomban sem akarom látni. Bár ettől függetlenül lehet logika abban, amit mondasz.

2016. nov. 21. 01:45
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Noként mondom, hogy nekem nem kéne egy ilyen dontésképtelen kislány, mint te vagy.

Szakitasz a pároddal, neki szétteszed, aztán sirsz hogy jaj, az exed, majd megint nála kotsz ki, ráadásul bántod is ot szavakkal. A kiprovokálos részt el tudom képzelni, miket vághattál szegény srác fejéhez. Megbántod aztán mégis vissza akarod magd kuncsorogni... jézus, neked surgosen fel kéne nonod. Egyébként szállj le szegény srácrol, jobb lenne neki nélkuled - bár o is idiota.

2016. nov. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Háát nálam a barátság fogalmába eleve nem tartozik bele semmilyen szexuális akció, mert az már számomra nem barátság.


Neked viszont azt tudom tanácsolni, hogy pompás dolog lenne, ha el tudnád dönteni, hogy kitől mit akarsz, és ennek megfelelően is cselekednél a jövőben...


Külső szemlélőként, marhára befolyásolhatónak tűnsz, és ezek a srácok szerintem nem is vesznek komolyan téged, csak egy lány vagy, akit el kap az események sodrása, majd minden úgy történik, ami lesz, alapon. Így olyan vagy mint egy labda amit egymás között passzolgatnak.


Akkor fognak komolyan venni és tisztelni téged, ha meg tanulsz dönteni, és következetesen kiállsz a választásod mellett, nem várod, hogy mások mondják meg, hogy mit tegyél, és ha egy szemernyi méltóság szorult beléd, nem futsz utánuk, tudsz nem-et mondasz ha kell.


A piát is mérsékelhetnéd a bulikon, ha tudod, hogy sokkal befolyásolhatóbb vagy ezáltal...

2016. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
-tudsz
2016. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!