Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elöbb kezdődöt a Pi élete a...

Elöbb kezdődöt a Pi élete a tv-ben és elbőgtem magam, az én drága Dzsepi cicám kedvenc filmje volt akit két éve elrabolt egy nő. Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Kóborként fogadtam be,ívartalanitattam mindene meg volt,de rossz szokása volt,hogy el fogadott idegentől kaját,pedig jol lakott volt,szerintem a kóbor multja miatt csinálta,főleg benti cica volt ritkán ment ki,és egyik ilyen alkalommal történt meg a baj, aztán plakátoltam szorolapoztam,mindenhol kerestem mikor egy rendelőbe megláttam a fotoját teknöctarka volt különleges foltokkal szoval megismertem,oda volt írva hogy költözés miatt gazdit keres,fel is hivtam egyből de semmiféle költözésről nem volt szó, mint kiderült ez egy önkéntes macskamániás nő volt aki gyüjtögette be a cicákat,nem akarta nekem vissza adni,eltorzitott hangal kamu névvel is hívtam kb fél évig próbálkoztam de nem adott még arra se lehetőséget hogy lássam,hazudozott össze vissza. Aztán már nem láttam esélyt feladtam. Tehetek még valamit? Bocsánat a zavaros írásért de felzaklatott az én Dzsepim kedvenc filmje illetve az ahoz füzödő emlékeim.

2016. dec. 31. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van chipje? Tudod bizonyítani, hogy a tiéd? Ha igen, akkor rendőrség, állatvédők stb... vki biztos segít majd. Esetleg 1 barátnőd felhívná és befogadná, aztán visszaadja neked?
2016. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos nincs chipje, már bánom. A barátnömet megkérem az jo ötlet. Bár utálja a cicákat de a kedvemért tán belemegy.
2016. dec. 31. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt màr egyszer megkérdezted. Mi volt a rendőrségen?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__8185723-el-l..

2016. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak,ha chip lett volna benne akkor foglalkoztak volna az üggyel:(((((
2017. jan. 1. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
A rendorsegre kizarolag agyhalottakat vesznek fel?
2017. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!