Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt vele? Most mit...

Mi történt vele? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ivartalanított cicám (kandúr), kb. két órája megtámadott, össze-vissza karmolt, harapott, majd kirohant. Azóta nem találom az udvaron sehol, nem jön, ha hívom. Szobacica, de kijár naponta többször, de mindig kimegyek vele, nem szokott eltűnni. Most hiába kiabálok, nem jön. Mi lehet vele?
2010. máj. 3. 23:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ez fura..,főleg ha ivartalanitott!Fogalmam sincs miért kattant be,de csk észhez tér ér haza keveredik,nyugi!;)
2010. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm az együttérző szavakat. Nagyon aggódom érte, nem tudok elaludni így...
2010. máj. 3. 23:45
 3/16 anonim ***** válasza:

be van oltva a macskád? mérget nem ehetett valahol?


mindenesetre nem ártana a sebeiddel orvoshoz menni, a macskát meg karanténba zárni két hétre, amikor előkerül

2010. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Oltásokat kapott, ezzel nem lehet gond szerintem. Mérget remélem nem evett, de nem tudom. Mindig velem alszik, nagyon furcsállom, hogy nem jön. A sebeim irdatlan rondák, jódoztam, meg körömvirág-krémeztem, de az egész jobb kézfejem merő mély karmolás.

Hát, ha most előkerül nem engedem ki egyhamar. Remélem nincs baja. Olyan rossz ez így.

2010. máj. 3. 23:58
 5/16 anonim válasza:
Szerintem megrúgtad a zsákját vagy a szerszámát.Azt senki sem szereti.
2010. máj. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nagyon sz.rul érzem magam, és félek, hogy valami baja történt. Soha nem volt még ilyen, hogy itt hívom nem tudom, mióta és nem jön. Már kiköltöztem az udvarra, képtelen vagyok lefeküdni. Ez valami rémes!
2010. máj. 4. 00:30
 7/16 A kérdező kommentje:
Na, ez egy nagy kamu, hogy az ivartalanítás miatt nem megy el a macska. Elhittem, megcsináltattam a műtétet. És nincs meg a cicám. Az állatorvos azt mondta, nyugodtan kiengedhetem, nem fog elmenni, nem fog verekedni stb. Hazugság.
2010. máj. 4. 01:24
 8/16 anonim válasza:
:( szegény cica
2010. máj. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A támadását mi előzte meg?

Nekem egyszer az első cicám elkezdett rohangálni a lakásban, dobbantott az ajtófélfákon és nagyon fura hangon nyávogott. Aztán kiugrott az ablakon . Sosem volt a lakáson kívül, pedig földszinten laktunk. Aztán pár nap után megtaláltuk a ház pincéjében. Orvos végül azt mondta, fájt a füle, és amikor kifakadt, akkor csinálta a leírtakat.

Lehet, a tiednek is valamitől fájdalma lehetett és elbújt. Vissza fog jönni.

2010. máj. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Veled együtt izgulok, visszanézek majd, hogy MEGLETT-E A CICA??? :o

(A kezedet nem ártana orvosnak megmutatni, be ne gyulladjanak a karmolás -harapás-nyomok, csúnyán el tud fertőződni, akkor is, ha oltott a macska!!!!! Hátha ad rá valami antiszeptikus port, vagy kenőcsöt.)

*

Drukkolok és remélem, hamarosan ismét otthon lesz -és egészségesen!- a kis vadóc! :)

Üdv:

S. Ági

2010. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!