Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskaimrol keszult fotokat...

A macskaimrol keszult fotokat hol kozoljem a neten, mit ajanlotok?

Figyelt kérdés

Ket ev alatt vagy 1000 fotot keszitettem szeretett cicaimrol. Kivalasztottam es tematikusan rendezem a legjobb 100-at.

FB, Pinterest, Instagram, vagy hol lenne a legjobb foltenni a kepeket a netre ? Csak a FBt ismerem, de ott sem vagyok aktiv.



2017. jan. 2. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem instagramm a legjobb választás. 2 év alatt 1000 kép? :D én fél év alatt több ezer képet csináltam :P
2017. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem már 3 memóriakártya telt meg a cicámról készült képekkel ugyanennyi idő alatt 🐱

Insta jó ötlet!

2017. jan. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Facebook, Google Plus, Instagram, Pinterest, akár Flickr is lehet jó megoldás, de nem árt velük megismerkedni, megérteni őket, megtanulni használni, pláne jól használni. persze az is kérdés, hogy mit akarsz elérni vele, mik a céljaid, reményeid és elvárásaid a dologgal kapcsolatban. ha csak fel akarod tenni és nincsenek elvárásaid, akkor nem is érhet csalódás, vágj bele és csináld, ahogy sikerül. ha sikerre, népszerűségre, lájközönre, stb. vágysz, akkor nem árt alaposabban megismerned a közösségi média működését, utánaolvasnod komolyabb helyeken, hogyan érdemes egy ilyen oldalt működtetni, stb. mert különben komoly csalódások érhetnek, ha posztolgatod a képeket és mégsem jönnek a remélt tempóban/mértékben a sikerek, ami sok esetben nem a képeken, hanem a közösségi oldalak használatának képességén és tudáson múlik.


tudod a különféle közösségi oldalakat keverni, kombinálni is, pl. megoszthatod az Instagramra kitett dolgokat is FB-n és egyéb helyeken. hogy a viszonyukat hogyan érdemes kialakítani, az már egy bonyolultabb kérdés. annak valószínűleg nem sok értelme van, hogy mindenhol minden párhuzamosan legyen fent és semmi különbség köztük. de ennek neked kell utána olvasnod, hogy mások mit gondolnak erről és kénytelen leszek likísérletezni, hogy neked mi hogyan működik.


mindenképpen érdemes egy külön, tematikus oldalt csinálnod erre a macskás dologra, mert nagyon más közönséget vonzhatnak a macskás képek, mint az egyéb személyes/családi/szakmai (esetleg szakmai) megosztások és ha túltolod a macskás dolgokat a személyes oldaladon, akkor az könnyen oda vezethet, hogy sorra törölnek az ismerősök, mert RÁD kíváncsiak volnának, de a macskád marhára nem érdekli őket ilyen mértékben és úgy élik meg, hogy csak teleszemeteled a falukat.

pont ezért csinált pl. a népszerű Apple/lifestyle blogger Handras is egy külön FB oldalt a macskájának, Adonisnak:

[link]


ugyanennek a megközelítésnek a részeként azt is tanácsolom, hogy ha van egy külön oldala a macskás dolgaidnak, akkor az ott posztolt dolgokat eleinte oszd meg néha a saját oldaladon, például, hogy elindult az oldal, lájkolják az ismerőseid, akiket érdekel (így év elején pl. aktuális egy buék posztolás is a másik oldalról, meg szezonálisan egy-egy megosztás), de azért nagyon ne vidd túlzásba, hogy a személyes profilodon is mindent megosztasz, amit a másikra kiteszel, mert ez egyrészt értelmetlenné teszi, hogy különválasztottad a kettőt és megint oda vezethet, hogy egy idő után az ismerősök agyára mész és elkezdik a személyes profilodat letiltani a túl sok macska miatt, mert ők rád kíváncsiak, nem a macskádra. szóval add meg a lehetőséget, hogy a két dolog külön válhasson annak, aki nem kíváncsi a macskádra, de rád igen.


mindenképpen érdemes lehet körülnézned, követned, hogy más macskás oldalak hogy működnek, mit csinálnak, milyen dolgokat osztanak meg, sokat tanulhatsz belőlük, hogy mit hogyan érdemes - meg hogy milyen (csak szerinted?) hibáikat ne kövess el...

2017. jan. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hun_74 ***** válasza:

#3 Ritka jól összegzett, korrekt válasz!

Ment rá a zöld kéz. :)

2017. jan. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tumblr, egy cicás témájú blog a megfelelő tag-eket használva? (cat, kitten stb és akkor meg is találják az emberek, akiket érdekel)
2017. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
sehol ne kozold mar epp eleg macska van fent a neten.
2017. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!