Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil a wc-be?

Miért pisil a wc-be?

Figyelt kérdés
Esténként amikor együtt ülünk a tv előtt fél órára-órára és beszélgetünk a macskánk a wc-be pisil,miért csinálja ezt?Tiszta az alomja,ha egy picit is belepiszkít egyből cserélve van neki,fésüljük,folyamatosan szeretgetjük,friss kaja friss víz mindig van.Nem nagy gond,sőt viccesnek is találjuk és ilyenkor alaposan megdicsérjük.Esetleg valaki tapasztalt hasonlókat?
2017. jan. 4. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Tanítsd meg le is húzni a wc-ét, videózd le és tedd fel valahova!:D

Amúgy szerintem próbáljátok meg mindig bezárni az ajtót. Valószínűleg észrevette, hogy ti itt csináljátok és utánoz titeket.

2017. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ŐSTEHETSÉG!
2017. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem,régen pl. a konzervet úgy ette,hogy a kis mancsával kivette a konzervdarabot a táljából és mintha a mancsából evett volna,valami olyasmit képzeljetek el..nagyon aranyos volt akkor is,azóta nem eszünk sűrűn az asztalnál és abba maradt neki ez a dolog.Nem zavar,h ott wc-zik,utána lehúzom és kész,vele is alszok.Benti cica,soha se volt még kint,max itt a lépcsőházban,de nem is kéretőzik ki annyira,szereti a társaságunkat.Amúgy panelban lakunk. :)
2017. jan. 4. 22:21
 4/8 A kérdező kommentje:
1# Volt már,hogy viccelődtem ezzel,hogy legalább a wc-t húzná már le...Amúgy 7 éves ivartalanított kandúr.
2017. jan. 4. 22:25
 5/8 A kérdező kommentje:
De okos cica,a fát kaparja csak,bútort nem,szobatiszta és vár az ágyamban amikor alvás time van..Remélem még él vagy 30 évet. :D
2017. jan. 4. 22:26
 6/8 anonim válasza:
100%

Azok a cicák, amelyek nagyon szeretve vannak tanulnak a gazdáiktól, emellett szerintem a figyelmeteket is szeretné magára vonni.

A mi cicánk is ilyen, hasonló dolgokat művelt.

Egyszer megpróbálta a vécébe végezni a dolgát, mi még drukkoltunk is neki, valószínűleg tőlünk leste el pedig soha nem próbáltuk ilyesmire szoktatni, végül nem jött össze neki.

Mivel a víz mindig is érdekelte, és szokta nézni, hogyan folyik le ezért egy párszor a fürdőkád lefolyójába pisilt közvetlenül, viszont az is igaz, hogy akkor jelölgetős korszaka volt, mikor ivartalanítottuk utána felhagyott vele.

A vizes tálkáját mindig húzogatja, igazgatja a mancsával mielőtt inna belőle, és ha pástétomot kap enni, akkor a szájával áttesz belőle egy darabot a száraz eledelébe, és "összekeverve" eszi:)

2017. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmm,hogy mire nem képesek ezek a cicák.. :D Ki gondolná.. :)
2017. jan. 4. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem biztasd még! Ha rászokik, nem kell többé almot venned. Hm?

https://www.youtube.com/watch?v=w4wka4aKtZE

2017. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!