Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fibrosarcoma van a cicámnál!...

Fibrosarcoma van a cicámnál! Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Ma voltunk az állatorvosnál, mert egy durván nagy és kemény pukli lett a cicám lapockájánál, kb 4 cm sugarú, kiderült, hogy fibrosarcoma. Jövő héten műtik. Tud itt valaki valamit mondani, hogy most mi lesz vele? Olyanokat olvastam, hogy műtét után 1-2 évet fog csak élni. Ez igaz? Légyszi, írjatok saját tapasztalatot! Most múlt 6 éves! Nem szeretném, ha ebbe belehalna! Persze, okolom magamat is, hogy nem vettem előbb észre, de akkora szőre van és olyan vastag, hogy amíg meg nem nyírtam, tényleg nem lehetett észrevenni, ráadásul mindig elfekszik, hogy a hasát simizzem! :(

2017. jan. 5. 14:22
 1/5 anonim válasza:
Mamam cicajanak is volt ilyesmi a hatso laban ketszer is az orvos aztmondta ne. Foglalkozzak vele majd magatol elmulik, de faajt neki, sajnos kilyukadt es folyt belole a genny meg egy oriasi nyilt seb maradt miutan kilyukadt, az orvos addigra elment a korzetunkbol mert kis faluban lakunk es mamamnal volt a cica, o abban a hitben elt mindig allatokkal kapcsolatban hogy majd meggyogyul magatol mert regen nem volt allatorvos, megis meggyogyult az osszescallata, persze ami nem olyan beteg volt... Aztan 2honap mulva teljesen magatol meggyogyult a seb es szőr is nőlt rajta, nyar volt es kinti macska a hazba nem mehet be, meg mindig el es virul a cica,pedig 3eve volt de. Lehet nem ugyanaz a problema
2017. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ez nem ugyanaz a betegség, ez egy rosszindulatú daganat, ami valószínűsíthetően az oltástól van, kb minden 1000 macskából 1nél lesz ilyen mellékhatása.
2017. jan. 8. 22:10
 3/5 Rika64 válasza:

Szia, szívesen segítek a tapasztalataimmal, írd meg a számod privátban marika.gere@gmail.com címre és felhívlak.

Az én cicámat ezzel már másodszorra műtötték, el tudok mondani mindent.

2017. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok.Megtudhatom h melyik oltástól kapták el?Hogy derült ki?Nálunk is van egy pukli a macsaekon de 2dokinál voltam eddig persze mindegyik azt mondta h nem biztos h az. Mi a helyzet a cicával ?
2017. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is tudnátok segíteni, az én cicám másfél hete műtötték, ma tudtam meg, hogy a nyakán lévő tumor fibrosarcoma , most onkológus, de, hogy ott mi vár még nem tudom. Köszönöm.
2017. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!