Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Macskám megevett egy cérnát, ami a teafilteren szokott lenni, oldalt kilóg a szájából a cimke, ki lehet óvatosan húzni?

Egy újságpapírra adtam a cicának főtt tésztát, amin a cipőmet is szoktam tartani, hogy odabent kiszáradjon és ha elszennyeződik, akkor egyszerűen tűzbe dobom, tezsek le másikat. Valahogyan odaeshetett egy teafilterről levett cérna, aminek a végén van egy papír cimke pici fém kapoccsal. Ezt a cica benyelte a főtt tésztával együtt, és most oldalt kilóg a szájából az a cimke. Gondolom a cérna vége már a nyelőcsőben lehet. Szerintetek ki lehet húzni óvatosan?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tefailter, cérna, tészta, cica, címke, macskaszáj

01-11 19:19  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2 3
Nem lehet csak a szájában van? Szerintem akkor öklendezne, de nem tudom.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/24Időpont 01-11 19:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem, mert próbálja bekapni, ami persze nem megy. mancsával is próbálja kihúzni, ami szintén nem megy. De nem zavarja túlzottan a dolog, így mászkál és csak néha piszkálja.

# 2/24Időpont 01-11 19:29 Privát üzenet
Kedves kérdező ! Lényegében egy kb 10cm-es cérnát megevett a macska.Ha a mi macskánknál tapasztalnék ilyet biztos,hogy az ölembe venném,szépen símogatnám és közben megpróbálnám lassan kihúzni a szájából.Ha azt érezném,hogy akar akkor nem erőltetném,és másnap állatorvoshoz vinném.(vagy elmondanám telefonon neki az esetet.Hogy ő mit javasol...)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/24Időpont 01-11 19:30 Privát üzenet
ha azt érezném,hogy *AKAD akkor nem erőltetném (javítás)

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/24Időpont 01-11 19:31 Privát üzenet
szerintem ne próbáld meg kihúzni mert nagyobb baj is lehet belőle.
holnap mindenképp vidd el állatorvoshoz!

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/24Időpont 01-11 19:36 Privát üzenet
OFF: ami nekem nagyon furcsa: egy olyan újságon adtál neki enni, amin az a cipő van, amiben az utcán jársz-kelsz? Ha előtte lemosod a talpát, nem szóltam. De ha nem, tudod milyen fertőzésveszélynek teszed ki a cicát? Bármilyen vírust, féregpetét, egyebet bevihetsz a cipőd talpán. ON

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/24Időpont 01-11 20:19 Privát üzenet
Mi van azóta?

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/24Időpont 01-11 20:39 Privát üzenet
Szerintem óvatosan próbáld meg kihuzni a szájából,ha nem mozdul, (ne eröltesd) vidd ügyeletre, ha a gémkapcsot is le nyeli még nagyobb baj lehet, de minimum vágd le azt a részt,mert fel sértheti a kapocs a beleit, holnap mindenképp doki!!!!egyébként ne adj ujság papirrol enni hosszu távon meg amugy sem, hallottál már az olom mérgezésröl?

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/24Időpont 01-11 20:40 Privát üzenet
sikerült kihúzni a cérnát?

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/24Időpont 01-11 20:45 Privát üzenet
Húzd ki, nem lesz gond. Viszont ez az újságpapíros dolog nagyon gáz. Arra adsz neki enni, amire a sz.ros, koszos talpú cipődet teszed? Illene beszerezni neki egy tálat. Nem nagy összeg.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/24Időpont 01-12 07:50 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A cicámnak immáron a második foga esik ki. Még nem esett ki egyenlőre de a szájából már lóg ki a fog. Mit csinálhatnék vele?
Hétfő este a házi cicánk, bepisilt, fájdalmait nyávogással jelezte, majd görcsei voltak, szinte megfordult tengelye körül, ugy vágta magát a földhöz, vonaglott, s a végén másfél..
Mit kell adni a macskának, ha vér folyik ki a szájából?
Mi lehet az oka, ha egy macskának csöpög a nyál a szájából amikor simogatjuk?
Help! Habos nyál folyik a macskám szájából?
SÜRGŐS! Szolnokon Pünkösd vasárnap egy állatorvosi ügyeletet keresek. Neten ami van, Ők nem veszik fel a telefont. Macskámnak véres nyál folyik a szájából. HOL VAN?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu