Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám megevett egy cérnát,...

Macskám megevett egy cérnát, ami a teafilteren szokott lenni, oldalt kilóg a szájából a cimke, ki lehet óvatosan húzni?

Figyelt kérdés
Egy újságpapírra adtam a cicának főtt tésztát, amin a cipőmet is szoktam tartani, hogy odabent kiszáradjon és ha elszennyeződik, akkor egyszerűen tűzbe dobom, tezsek le másikat. Valahogyan odaeshetett egy teafilterről levett cérna, aminek a végén van egy papír cimke pici fém kapoccsal. Ezt a cica benyelte a főtt tésztával együtt, és most oldalt kilóg a szájából az a cimke. Gondolom a cérna vége már a nyelőcsőben lehet. Szerintetek ki lehet húzni óvatosan?

#tészta #cérna #cica #címke #tefailter #macskaszáj
2017. jan. 11. 19:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
már egyszer kihúztam, de most megint bekapta.
2017. jan. 23. 16:27
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora balféket...annyi eszed sincs, hogy orvoshoz vidd, ha már te életképtelen vagy?
2017. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Na jolvan, most mar legalabb tudjuk , hogy kamu a kerdes :)
2017. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

nem kamu, ez megtörtént tényleg!


gondolod hogy ilyen sületlenséget kitalál bárki is???

2017. jan. 23. 17:31
 25/25 Röcsögei Péter ***** válasza:
Szerintem a macska alá tedd oda a bögrédet, mert elkészült a tea. Ha nem lehet kihúzni, akkor gyanús, hogy filter is van a végén.
2018. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!