Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen kellékeket vegyek a...

Milyen kellékeket vegyek a macskámnak? ÚJ VAGYOK

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A közeljövőben venni fogok egy kék brit rövidszőrű kandúrt amit KIZÁRÓLAG lakásban fogok tartani, még keresgélek.


Mivel nem szeretnék hülyeségekre pénzt kidobni, ezért a tapasztaltabbakat szeretném kérdezni:


1) Milyen cica wc-t érdemes venni, illetve milyen almot (hallottam olyanról ami jó csak elsárgul. Azt is olvastam hogy a Szilika az jó)


2) Samponból melyik a legjobb és hánnyszor fördessem a cicust?


3) Olvasgatok mindenféle spréről ami jobb hangulatot teremt a cicusnak. Mi a véleményetek?


Javaslatokat nagyon várok, főleg ha több kelléket ki hagytam. Köszönöm :)


2017. jan. 13. 00:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha egy héten van egyszer alomcsere, akkor mivel én belerakom a 2/3-át egyszerre, akkor 1/3-ad marad a papírzsákban.

A következő héten felhasználod a maradékot + a következő zsákból annyit, amíg a belső peremét el nem éri.

Szerintem gazdaságos, és olcsó, jó.

Én meg vagyok vele teljes mértékben elégedve.

2017. jan. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%

Ja, és a whiskas-sal sincs baj semmi, de én változatosan szoktam etetni. Mindig mást adok neki, mert olyan az ízlése az én cicámnak, hogy nagyon igényli is a változatosságot.

Viszont a testvérkéje ennek ellenkezője, ő pont az állandóságot szereti.

Ez majd eldől, hogy a tiéd milyen lesz :) Minden cicusnak más a személyisége, és az ízlése! :)

2017. jan. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A box az egyik legfontosabb, mert arra mindig szükség van (nyaralás, orvos, bármi) akár fekhelynek is, de ebből sem szabad drágát venni. Inkább a méretére figyelj oda.


A brit rövidszőrű nagyobb testű és zömökebb, ezért neki a közepes, vagy nagyobb méretű kell.


Ha nyaralni is viszed, akkor cicahám, cicapóráz, biléta is kell.

Orvosi vizsgálatok, megelőző oltás, féregtelenítés évente, és fontos még, hogy ivartanítsd majd időben, mert nem lesz kellemes, amikor rázendít a miaúra és dörgölődzésre 0-24-ben úgy, hogy előtted elvágja magát az addig simogatásra picit érzékenyebb cicád, és éktelen kelletés, és nyávogás közepette úgy dörgölődzik, hogy le nem tudod vakarni magadról :) És az a hang, megállás nélkül... Mint egy utcamacska komolyan.. Jó hangosan :)


Nekem itt lett elegem, másnap pedig bejelentkeztünk az állatorvoshoz :)

Egy napot nem bírtam volna ki többet. Lány különben :)


Ha pedig fiú, akkor mindenhova jelölgetni fog, nem kellemes, szúró szagút. Amit nem lehet csak úgy eltüntetni, és mindig vissza fog rá járni a saját illatanyagára.


Az ivartalanítás a szökés miatt is fontos, hogy ne akarjon ilyenkor jobban elszökni csajozni, de a lány is megvadul :)


Ablakra, ajtóra mindig nagyon figyelj oda. Még akkor is, ha már évek óta van veled. Ilyenkor SOHA nem veheted le róla a szemedet pl. ablaknál és erkélynél, és az ajtónál is nagyon oda kell figyelned :)

2017. jan. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Énnazért nem etetem őt sem whiskasszal, sem társaival, mert alig van tápértéke. A Fressnapf sajátmárkás tápjai jobbak, magasabb a hústartalmuk. Törekedj arra, hogy a hústartalom ne legyen kevesebb 70%-nál (a whiskasé 4%).
2017. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!