Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kék rövidszőrű cica természete...

Kék rövidszőrű cica természete milyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon sokat olvastamerről a cica fajtárol angol nyelvű weboldalokon is. Valóban egyáltalán nem szereti ha megölelik, nem is alszik úgy hogy hozzám van bújva, esetleg dorombolás? Olvastam hogy nagyon követi a gazdiját egy szobábol a másikba, meg hogy nagyon szereti a gazdiját, csak nem öleléssel mutatja ki. Tapasztaltaktól szeretnék választ! - OFF kérdés: külön vitamint szoktatok adni neki hogy szép maradjon a szőre?
2017. jan. 14. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam. Anélkül is szép az én cicám szőre, ha szeretve van és rendesen kap enni. Nekem mondjuk nem ilyen cicám van. De ez a brit lenne? Mert, ha az, akkor volt egy ismerősöm és még évek múlva is elkeseredetten arról panaszkodott, hogy mennyire szereti, de a macsek le se tojja és kifejezetten nem szereti, ha szeretgetik megvan magában.

Amikor pedig játszott vele, akkor pedig durva volt.

2017. jan. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem csak fél brit cicam vam, de valoban nem szeretik ha agyon vannak szeretgetve, az enyem ugy mutatja ki a szeretetet hogy a,elyik szobabam vahyok odajon, kozel fekszik hozzank, vagy kozvetlen mellem fekszik, neha dorombol meg bujik, de tenyleg nem kifejezetten az a bujos fajta.
2017. jan. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fél brit cicám van, nem szereti ha ölelgetni akarom, olyan magának való tipus,és lusti is, de én így imádom:)
2017. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kék,hanem colourpoint britem van. Mindenhova követ és sokszor bújik, de az ölelgetést nem szereti csak ha ő akarja. De mindig rajtam alszik, és dorombol is rendesen! Ha hazaérek rohan elém, de tényleg nem szeret az ölemben lenni,viszont szeret "gondoskodni" rólam azaz nyalizik engem is.😃
2017. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez kicsit megnyugtatot! Nagyon tetszik ez a fajta es nagyon kulonlegesnek tartom ezert remelem hogy nekem is dorombol majd! 3 honaposkent fogom megkapni!
2017. jan. 14. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!