Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskám. És szereti a...

Van egy macskám. És szereti a sijto. Ez normális?

Figyelt kérdés

A zért van macskám mert cuki.

A szom szédban vanak egerek és a szomszéd megkért ráminket hogy a cicánk fogjameg egereket raktunki sajtot és a cicánk megete.

ez normális?



#macska #kisálatok
2017. jan. 15. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg?!
2017. jan. 15. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális? Mintha még nem fordult volna elő a történelem során, hogy egy macska sajtot evett volna. Nem az elsődleges tápláléka, ragadozó állat, de ismerek macskát, aki sült krumplit is kunyerál a gazdájától (max évi rendszerességgel talán, ha kap is).


Mellesleg, ha a szomszédod netán mérgezi is az egereit, a macskát nem kéne utánuk küldened. Az egérfogásra a sajt amúgy sem a legjobb csali, ez csak a rajzfilmekben működik.

2017. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kockáztatnák a helyedben, valószínüleg már mindent bevetett az egerek ellen, szóval lehet méreggel is találkoztak már, de ha jó viszonyban vagytok akkor valószínü öszinte lessz,ha rá kérdezel erre. A sajtot meg persze, hogy megeszi a cicád, főleg ha maradékkal etetsz.
2017. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jo viszonyban vagyunk be a szomszédal

DE A CICÁMAT MACSKA ELEDELEL ETETEM!!

2017. jan. 15. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is szereti. Néha, ha sajtot reszelek valamihez, kap egy csipetnyit. :D
2017. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok cica szereti a sajtot. Viszont az egér akár megfertőzheti a cicádat bármivel(minimum férges lesz a macska)én nem mennék bele ilyesmibe.
2017. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!