Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen betegség jelei lehetnek...

Milyen betegség jelei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
A cicánk ma belázasodott, nem eszik, nem iszik, nem játszik. Csak fekszik és nem csinál semmit. Még nincs 1 éves, az úton találtuk, ezért arra is gondoltam, hogy vérfertőzött is lehet, mert nem tudjuk, hogy honnan származik:-s Szerintetek? Kérlek segítsen aki tud. Köszönöm
2010. máj. 5. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek RENGETEG betegség jele lehet.

Kullancsfetőzés, vírusfetőzés,fertőző bélgyulladás (panleukopénia),fertőző kevésvérűség (Haemobartonellosis),

és még egy csomót ide tudnék írni.


Az állatot el kell vinni állatorvoshoz!!!!!!

Különösen, hogy befogadott cica!! Hiszen ti is elkaphattok tőle valamit!!!!


Szinte hihetetlen, hogy nem voltatok még vele orvosnál eddig!!!

2010. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Viszem orvoshoz, csak én is most értem haza munkábol. Eddig nem voltak ilyen problémái, minden oltást megkapott. Majd meglátjuk..
2010. máj. 5. 15:32
 3/4 hell-ikon ***** válasza:

Nekem az egyik cicám pl. most esett át egy enyhébb lefolyású macskanáthán. Pedig kapott védő oltást. Tünetek nagyjából ezek voltak, bár immel - ámmal azért evett. Viszont a betegség mélypontján (ami szerencsére csak 1 napig tartott) alig bírtam belekönyörögni egy szelet pizzasonkát.


Szóval tényleg sok minden lehet, az oltások meglététől függetlenül is.

2010. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyébként, most van egy víus ami az embereket támadja, de mindenkin máshogy jön ki, lehetséges h a cica is elkapott v alamit, mert ami az emberre nem immunis az az állatra sem mindig.

egyébként ijenkor ha nem akarod orvoshoz vinni akkor antibaktérium-ot, és Vitaminokat macskák részére, és próbáld az incsiklando kajákkal amiket nagyon szeret csak ritkán kap, esetleg nyers máj, vagy vese.

meg tejci.

2010. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!