Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig szopik a cica?

Meddig szopik a cica?

Figyelt kérdés
az enyem kb. 10 hetes es meg mindig az ujjamat szopja
2010. máj. 6. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor azt már fogja is élete végéig
2010. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
... miert?
2010. máj. 6. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb 16 hetes koráig. Az én cicámat ekkor hoztam el a tenyésztőtől,mert ekkor lehetett legkorábban,de még ekkor is az anyja cicijét kereste,csak már cicamama nagyon megpofozta ekkor,így választotta le négy hónaposan. Nálunk meg már rendes cicatápot evett.
2010. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én két kandúrom 8 hetes kora óta velem van,mondhatni én voltam az anyapótló,már 3 évesek,de amikor olyanjuk van rámtelepednek és dagasztva szopizzák a pólómat.Szerintem ez már így lesz életük végéig.Szerintem szokj hozzá a gondolathoz,és olyan aranyosak akkor.
2010. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Am. nekem is a kandúr cicám eleinte a karomat szopta meg taposta és ugy dormizott majd kb 3 hónapos korára sikerült elérnem hogy lekopjon rólam.azóta a saját mancsát szopja alvásnál..a lánycicám egy éves ő a plüssállatkáját szopta széjjel :D ha neki ez jó..aranyosak hagy csinálják ) bár eleinte azt hittem csak nekem vannak ilyen szopómasináim :D
2010. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Énois azthittem... hagyni fogom mert nagyon aranyos! Már 4 honapos
2010. júl. 29. 20:17
 7/7 anonim válasza:
Az hagyján :D Az én cicám a saját cicijét szépen kikeresi, és azt szopja, szűrcsöli, csámcsogja... :) Dagaszt is közben és erősen dorombol, majd elaltatja magát. Elég vicces :D Ülő pózban a hasára görnyed, közben markolássza a lábaközénél :D
2010. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!