Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelba macska?

Panelba macska?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy macskát, de panelba lakom. Milyen fajtát lenne érdemes választanom illetve mire lenne szüksége?

2017. jan. 28. 00:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%
Az én Ragdoll cicám négy hónapos, egy tünemény a kék szemeivel, de lakást ö is szétszedte...darabokra..Hiába egy "Úri" macska...Ilyen tekintetben, olyan mint bármelyik kölyök macsek, legyen az mentett, vagy drágán vásárolt....
2017. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sz-rjatok sünt,amiért leírtam egy macskatartás negatív oldalát is. :) Fényezzétek a dolgot, írjátok csak,hogy semmi gond nincs egy állattal, legyen az kutya vagy macska, vagy akármi..álomvilágba kerül az ember, aztán ha mégsem jól sül el a dolog,majd mehet az utcára az állat vagy menhelyre, mondván,hogy "nem erre számítottam, vagy nem tudtam megnevelni". Az állattartás felelősséggel jár, és nem csak rózsaszín oldala van. Igenis vannak problémák is,amiket jó ha tud az ember,mielőtt bevállalja a tartását. De hajrá, biztassatok csak mindenkit. Elfér még pár állat a menhelyeket, ha mégsem,altatni is lehet. (Kérdező, ne vedd magadra, általánosságban írtam, de azért kérlek figyelj a leszavazott tanácsokra is, ha nem akarsz meglepetést. )
2017. febr. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mármint a lepontozás miatt sz-arjatok sünt. :)
2017. febr. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!