Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy nőstény perzsa cicám,...

Van egy nőstény perzsa cicám, ami nem teljesen perzsa csak 80%-a, és most volt kb 2 hete macskáknál a párosodás. Volt itt egy 100 % perzsa hím macska is akkor. De volt még rajta kívül 2 keverék macska is . Ez így baj?

Figyelt kérdés
mert így mennyi esély van arra h kis perzsa cicák szülessenek? és ha születnek kis macskák hogyan tudom ha nagyon kicsik, kiválasztani azt ha netán perzsa cicák születnek?

2017. jan. 28. 10:26
1 2
 11/11 anonim válasza:
11%

Istenem ennyi hülyét...

Nem, attòl hogy nincs törzskönyve, még nem hàzimacska, azt értelemszerűen màsra értjük

"Kitenni az ellésnek"- mer az szerinted kìn? És az ember is mikor szül akkor ki van téve egy szörnyűségnek?

Tisztàzzunk valamit nagyokosok

Az ivartalanítás nem azt jelenti, hogy MINDENKI akinek àllata van kötelező megtenni és ha hagyja elleni Ő egy szaralak

Ha van hova tenni a kölyköket az ő döntése

Nekem is volt félperzsàm, akartam kiscicàkat, 3 született, amelyik ilyen szép /és a tiéd is azok lennének ilyen szülőktől/ azokat azonnal elviszik, ha meg magadnak kell főleg érthető hogy hasonlòt akarsz, nem rövid szőrűt arról nem beszélve hogy így kezdetektől Te nevelheted őket, aminél nincs is jobb

2017. okt. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!