Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért gyulladt be a körme? Mi...

Miért gyulladt be a körme? Mi ez a kinövés?

Figyelt kérdés

A kisasszony hosszúszőrű, és ezért eddig észre sem vettem ezt, úgyhogy brutálisan rossz gazdinak érzem magam...De egyik lábán így begyulladt egy köröm (1. kép) és több lábán ilyen kis bőrkinövések vannak (2. kép).

Mi a fene ez, találkozott már vele valaki? Az neten semmit sem találtam. Természetesen holnap állatorvos de addig meg akarom magam nyugtatni azzal, hogy nem valami komoly ...


1. kép: [link]


2.kép: [link]


2017. jan. 31. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan mintha szemölcs lenne, vagy valami ilyesmi. Egyébként fogalmam sincs, nem láttam még ilyet. Fáj is neki?
2017. jan. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen fáj neki.

Úgy látszik, senki sem tudja :(

Most hívom a dokit. Remélem ő majd segít.

2017. jan. 31. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Még én sem láttam ilyet, remélem semmi komoly.
2017. jan. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második képen egy kis szarus kinövés van, ez teljesen ártalmatlan, lehet több mancson is, le is szokták vágni mert nem élő szövet. Az első képen gyulladt a karomágy, talán a duzzanat is ettől van. Mondott valamit a doki?
2017. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hű, jó rég nem látogattam ezt a kérdést...:D

Utolsó kommentelő: pont azt mondta amit te is.

Kaptunk kenőcsöt rá, azóta szépen meggyógyult, hálistennek semmi komoly. :)

2017. máj. 6. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!