Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskámnak?

Clairvoyant kérdése:

Mi lehet a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés

10 hónapos keverék macska, kombinált oltásait megkapta. Mindenevő, örökmozgó fajta, tegnap reggel azonban elkezdett hányni (fehér, habos), azóta enni nem hajlandó (evett pár falatot este, de ki is jött), inni is csak ha itatom. Voltunk tegnap orvosnál, kapott antibiotikumot, lázcsillapítót, ma kell visszavinni laborra, de csak este lesz orvos és a macskám már nem nagyon mozog. Normális ez, hogy amikor betegek, akkor csak fekszenek, alszanak, nehezen ébrednek?

Próbáltam utána nézni milyen betegségeik lehetnek, de egyikre sem illik a leírás. Lehet hogy egy egyszerűbb gyomorrontás is ennyire megviseli, és csak azért látványos a viselkedése mert különben le sem lehet állítani? Tápot nem váltottam, mérgező növény tudtommal nincs a lakásban, panel macska, nem jár ki, más állatokkal nem érintkezik.


2017. jan. 31. 10:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Normalis,bar ezt a "nem nagyon mozog" dolgot nem tudom hova tenni.Meg kiscica bizti nagyon megviseli a szervezetet a hanyas meg a laz.De a gyogyszer hatasa is lehet.Most az a legjobb neki,ha nyugodtan pihenhet.
2017. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az orvos valamilyen lappangó vírusra gyanakszik, azt mondta tegnap, hogy picit meg vannak nagyobbodva a nyirokcsomói, de a hasánál nem tapint ki semmit. A nem mozog dolgot arra értettem, hogy tegnap azért attól, hogy nem evett, még azért helyet váltott, felugrott az asztalra, ágyra, ma reggel azonban már fel sem kelt (kicsit szörcsögve veszi a levegőt időnként), aggódom, hogy nem-e késő délután visszavinni.
2017. jan. 31. 10:54
 3/22 anonim ***** válasza:
Szivesen.Szerintem igy,h mar latta orvos nem lesz gond.Azert figyelj ra es,ha rosszabbul lenne hivj fel egy ugyeletet vagy a sajat dokitokat.
2017. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Azert majd irj,h mi volt az orvosnal.
2017. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezeket tanácsoltam volna kedves kérdezőnek, de nem tudta volna épp melyikünk ír, üdv a 2-es 84%-os
2017. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Sajnos elkezdett kihűlni, úgyhogy rohanás van az orvoshoz, bár még nincs nyitva a rendelő... fogalmam sincs mi teríthette így le egy nap alatt.
2017. jan. 31. 15:27
 7/22 anonim ***** válasza:
Jajjj az nagyon nem jó, hánytól nyit a rendelő?
2017. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha túl későn akkor ügyeletes dokihoz szaladjatok.
2017. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinál? Jobban van szegényke? Mi a baja, mit mondott?
2017. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Még bent van. Egyelőre vért vettek tőle laborhoz, 40 fokos láza van. Valamilyen vírusra gyanakodnak még mindig, de fogalmam sincs mi lehet, hiszen direkt beoltattuk amire csak tudtuk, nem jár ki, stb...
2017. jan. 31. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!