Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elkerülhető az állatorvos?

Elkerülhető az állatorvos?

Figyelt kérdés

Kandúrom tegnap összeverekedett valószínűleg egy másikkal.(kasztrált!)

Középen a szája (az a rész ami összeköti az orrával) kettényílt. Ma már nem vérzik annyira, de eléggé rosszkedvű.

Mindenki azt mondja, hogy nagyon szívós állat, meggyógyul, de én kezdek kételkedni, hogy nem fog-e elfertőződni?

Meg azért hezitálok, mert külföldön lakom és 30 ezer Ft alatt nem fogom megúszni, felelős macskatartó vagyok, mindig megkap minden oltást, a bajban viszem, de most kb ennyi pénzem a hónapra. Nem baj ha azt írjátok, hogy el kell vinni, csak véleményeket várok. 9-kor nyit az orvos, örülnék ha addig sokan válaszolnátok.

Előre is köszönöm!


2010. máj. 7. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:

fertőtlenítetted a sebet? betadin nem csíp,a sebbe is mehet. ha mély a seb,akkor orvos,ha nem,akkor nem kell.

macskaimádó

2010. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem, mert nem tudom mi a reakció ha a betadin bemegy a szájába. Le is fogja nyalni azonnal. Nem lesz baja tőle? Nem fogja kihányni?
2010. máj. 7. 07:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, a seb sajnos mély, ketté van szakadva a bőr :(
2010. máj. 7. 07:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Döntöttem, viszem, már kaptam időpontot.
2010. máj. 7. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:
rendben,remélem,nincs nagy baj. az valóban nem lenne jó,ha lenyalná.
2010. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én cicám is megsérült egyszer az ajkán és féltem h elfertőződik, ráadásul mikor már kezdett gyógyulni és vakarózott, mindig felvakarta és ordított olyankor.

De meggyógyult, nem lett semmi gond belőle. Meglepően hamar eltűnt a seb.

2010. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Varrni kellett a kis száját, úgyhogy ott kellett hagynom. Igaz ráment a gatyám, de nagyon bántana a lelkiismeret ha nem vittem volna. Délután lehet érte menni.

Köszi annak aki elolvasta és írt :)

2010. máj. 7. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!