Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor hozza elő a macskám a...

Mikor hozza elő a macskám a kiscicáit?

Figyelt kérdés
A melléképület padlására fialt,már nagyon várom, hogy előhozza :)

2017. febr. 1. 19:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Mikor születtek? Egy-másfél hónapos korukig nem valószínű, hogy előjönnek. Amikor előjönnek akkor is vadak lesznek, mivel addig emberrel nem találkoznak. Ha már hagytad hogy vemhes legyen, csinálhattál volna neki a lakásban, a melegben helyet, hogy ne a hideg padláson legyenek.
2017. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Ebben a minusz 10ben lehet soha :(
2017. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Igen, arról nem beszélve, hogy ebben a hidegben az sem biztos hogy megmaradnak...
2017. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Második vagyok.

Miért lettem lepontozva?! Nem azt írtam, hogy remélem meghaltak a cicák. De ilyen hidegben , egyáltalán télen nem is értem hogy lehet valaki ilyen felelőtlen. Főleg ha a kérdező tudja akkor hozza le őket és vigye be legalább az előszobába.

Tudom tudom , a kérdező szülei nem engedik vagy mindig kint volt a macska vagy nem a házba való stb


Felelőtlen hülye emberek miatt fagy halálra ennyi állat !

2017. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Lehet én vagyok tudatlan, vagyok ez tudatos "fedeztetés" volt vagy hogy mondják macskánál. Akkor meg nem lennél olyan hülye, hogy megfagyasztod őket. Télen nem vemhes a macska!!!

25 évem alatt alatt rengeteg macskánk volt, most is van anyuéknál 5 darab. Soha nem fialtak télen. Legkorábban áprilisban és kb. július-augusztus a második alom, esetleg szeptember. De a második alonra már azt mondják, hogy nagyobb az esélye a betegségnek, lehet nem marad meg. Nincs párzási időszak, tehát nrm tudom hogyan esett teherbe a macskád. Nem lehet, hogy csak kövér?

[link]

2017. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Akkor, amikor már elég nagyok lesznek, hogy rendesen tudjanak járni, és önállóan enni is. Már ha meg nem fagytak még.

Az ilyen macskák általában vadak lesznek, nem fogod tudni megfogni őket, ha nem lettek eddig kézhez szoktatva.

2017. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tavaly is így fialt a másik macskánk, nem lett bajuk, nyáron halt meg mind a 3 kicsi.
2017. febr. 1. 22:39
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha most lehozod a kismacskákat és az anyjukkal egy meleg helyet biztosítasz nekik, akkor szelídek lesznek mert emberhez lesznek szokva.

De az előfordulhat hogy az anyjuk mondjuk 20 percre magukra hagyja a hideg padláson és ekkor életveszélybe kerülnek ilyen hidegben. Vagyis semmi értelme a padláson hagyni őket.

2017. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehát tavaly télen is születtek kiscicák nálad, akik a nyarat (ergo a fél éves kort) is alig élték meg?


Igazán felelősségteljes állattartó vagy, gratulálok!


Hozd le a macskákat a padlásról, biztosíts nekik meleg helyet a lakásban, és később az anyacicát (meg a kicsiket is) ivartalaníttasd.


Ha ott maradnak, bármelyik éjszaka megfagyhatnak, vagy már valamennyi most is lehet, hogy nem él közülük. Megéri ez a szenvedés nekik?

2017. febr. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem, hogy az ilyen "emberek" mégis mi a francnak tartanak állatot, amikor sz.rnak rájuk egy nagyot... Nem kötelező állatot tartani, fogjátok már fel! Miért nincs ivartalanítva a macskád? Csak mert a kölykökről nem tudsz gondoskodni, mégis hogyan pusztult el fél éves korában az összes? Gondolom állatorvost hírből sem láttak... Miért nem kerestél nekik legalább normális gazdát, aki gondoskodik is róluk? Fogd meg a kölyköket és vidd be őket a lakásba, 8 hetes koruk után pedig ajándékozd el őket, az anyjukat vidd el ivartalaníttatni. Vagy add oda őt is valakinek, és többet ne legyen semmilyen állatod.
2017. febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!