Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől függ, mikor hozza le a...

Doya kérdése:

Mitől függ, mikor hozza le a kiscicáit a macsekom?

Figyelt kérdés
4 hete születtek kiscicáim. Sajnos van egy alsó-épületi padlásunk ahova nem lehet felmenni mert csak egy galamblyuknyi hely van. Sajnos azon töprengünk mikor hozza le a cicákat , mert van már olyan ember akiknek ígértünk kölyköt . És egy tanácsra lenne szükségem , hogy mivel etessem a macsekomat mert nagyon sovány pedig majdnem annyit eszik mint én :O Amikor kimegyek állandóan nyávog.
2012. jún. 3. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok a macsekokhoz:D Azonban azt csak az anyamacska tudja mikor hozza le őket. Viszont a kicsik 6 hetes korban már kezdik felfedezni a világot tehát akár maguktól is előmászhatnak (nem tudom milyen az odu ezért feltételezem ezt).Ha az anyacica tényleg eszik és ilyen sovány érdemesebb megnézetni állatorvossal. Amugy szerintem csak egy kis idő kell, mert köjkezés és szopatás közben az anyák szoktak a súlyukból veszíteni.
2012. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 5-6 cicája született, akkor normális, hogy nagyon lefogyott. Viszont szerintem a kiscicák maguktól fognak csak lejönni, az anya nem hozza már le őket. Nálunk legalábbis soha nem volt olyan, hogy 1 hónapos kor felett még hurcolászta volna őket, de lehet, hogy van ilyen is. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy milyen ez az 'alsó-épületi padlás', de valamit oda kéne készítenetek, hogy ne essenek majd nagyot.
2012. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!