Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ő valóban orosz...

Szerintetek ő valóban orosz kék cica? Nem értek hozzá.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2016. dec. 18. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy szürke házimacska.
2016. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hinném.

Szépnek szép, de igazábol törzskönyv nélkül több, mint fenttartással neznem annak.

2016. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy van benne, de törzskönyv nélkűl fajta közeli keverék.
2016. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
27%

Lehetséges.

Mandulavágású zöld szeme, tömör grafitszürke bundája, ék alakú feje a jellegzetes arcvonásokkal, és izmos, nyúlánk teste van.

Mondjuk ha egy szürke házimacska, annak csak örülj - szép, és egészséges.

A fajtatiszta macskák hajlamosabbak különféle betegségekre, a beltenyésztés miatt.

2016. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Kérdés,hogy fajta jellegű keverék,vagy fajtatiszta?

Ezt törzskönyv alapján ugye rögtön ki lehet deríteni.

Ha nincs hozzá,akkor keverék lehet.

De nagyon szép cica egyébként.

2016. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nekem sima házi cicának tűnik...
2016. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Valószínűleg sosem fogom megtudni, hogy honnan jött, anyám egy idős hölgytől szerezte, akihez úgy szökött be az utcáról. Nálunk 2 hete van, elvileg nagyjából 1 éves.

Igazából nekem mindegy, hogy micsoda, mert szerintem is szép, és nem is különösebben nehéz vele az élet. Csak azért írtam ki a kérdést, mert egy ismerős oktatott ki minket a fajtáját illetően, én meg nem feltétlen szerettem volna készpénznek venni a szavát.

Köszi a válaszokat!

2016. dec. 18. 15:14
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem az állatorvost is megkérdezhetnéd, az mégis csak egy komolyabban vehetőbb vélemény...

De azért az Ő szava sem szent, Ő is tévedhet.

Kiskoromban azt állapították meg az egyik talált kölyök kutyánkról, hogy leonbergi, de már éháy hónaposan meg lehetett mondani hogy távolról sem az. Mindenesetre szerettük... Te is szeresd ezt a cicust! :) Ugye lány?

2016. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az országban nincs oroszkék tenyésztő, így elég kicsi rá az esély. Az oroszkék testalkatra leginkább a sziámira hasonlít, zöld szemekkel és szürke bundával.


Sokan viszont azt hiszik, hogy a szürke szín neve az oroszkék, nem pedig egy fajtának, így annak árulnak bármilyen szürke cicát.

2016. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8: Persze, majd az állatdoki véleményét is kikérem, ha eljutunk odáig. Be van oltva, és egyebek, szóval emiatt már nem kell vinnem sehová. Gondoltam, addig is meghallgatom az itteni macskatartókat.

Biztos cuki kutyátok volt.:D Nálunk sem a cica fajtáján fog múlni, hogy szeretjük-e.:D Egyébként fiú, bár már ivartalanítva van.

#9: Az a legszebb az egészben, hogy őt brit rövidszőrű címszó alatt hirdették, amit én személy szerint még kevésbé néznék ki belőle.

2016. dec. 18. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!