Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám már régóta terhes, és...

A cicám már régóta terhes, és ma úgy berregett meg idegesen nyávogott és járkált és csóválta a farkát. Szülni fog? (lent a többi)?!

Figyelt kérdés
Meg beraktam a pincébe és kinyitotta a szekrényajtót, kiszórta a ruhákat és odaült. Gondolom ott akart szülni. De aztán ma ott volt a fél vagy három-negyedéves gyereke és a szájába akarta venni, mint egy kiscicát. Befeküdt a dobozba és már olyan volt, mintha vigyázni a kicsinyeire. Aztán megsimiztem a hasát és kiterült, mintha azt hinné, hogy szopiznak a picik. Most akkor mi van? Számítsak a kicsikre? A hasa elég nagy, bár már volt, hogy nagyobb volt neki. A cicijei viszont elég nagyok. Segítsetek!
2010. máj. 8. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elleni fog...de nyudi, ha vemhes előbb-utóbb úgyis fog! (:
2010. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hamarosan megellik , nem kell agódni ! Persze az orvos száma mindig legyen nálad, ha esetleg elakadna az ellés!

És nem ártana ivartalanítani! Mert az elmúlt 2 hétben minden 3. kérés arról szól hogy "nem ellik még a macskám, elakadt a macskám ellése, mikor ellik már meg" és ehhez hasonlók!

Kétségbe ejtő , hogy mennyi új alom születik , és kerül utcára, menhelyre , kocsi kerekek alá ! :S

2010. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megszülettek a picik!

Egy fekete

egy szürke csíkos

Egy fekete-fehér foltos

és egy foltos, aminek a foltjai csíkosak!!!!!

2010. máj. 9. 09:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!