Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen lelkivilág kell ahhoz,...

Milyen lelkivilág kell ahhoz, hogy valaki ujszülött kiscicákat megöljön?

Figyelt kérdés
Anyám mesélte, hogy régen az én dédapám( nem ismertem) mikor lefialt egy cica, zsákba rakta a kicsiket és falhoz vágta, majd elásta. Gondolom ez falun még mindíg működik. De hogy képesek erre? Én képtelen lennék ilyenre, mi jár az agyukban? Hogy tudnak utánna aludni?

2017. febr. 16. 16:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
40%
Aki állatokat gyilkol, az egy közveszélyes aberált pszichopata barom. Az összeset halálra ítélném.
2019. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

A börtönben lévő gyilkosok 95%-a állatokon "tanult".

Az összes emberbe kb 100 golyót kellene engedni lábtól felfele szép lassan hagy szenvedjen aki állatot ölni képes. Embert is fog, idő / idegállapot kérdése.

2021. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akartak többszáz egyedszamos populációval macskafarmot, akkor kénytelenek voltak "elintézni" valahogy a túlszaporulatot.

Még mindig humánusabb, mint éhen halasztani, kitenni mindennek.

No meg perspektívában kell nézni a dolgokat, abba gondolj bele, hogy mi fog történni, ha nem teszi meg.

Szerencsére ma már vannak sokkal humánusabb módszerek is. Igaz, nincsenek ingyen.

2021. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!