Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Maine...

Mi a véleményetek a Maine coon cicákról?

Figyelt kérdés
Nekem egy másfél éves lány cicám van :)

2017. febr. 19. 04:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Èn kifejezetten kedvelem őket! :-)
2017. febr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Imádom, nagy, puha, szerintem kifejezetten fennséges kinézetű cicák. Most készülök venni egyet. :)


A lány MC-d milyen természetű? Szereti/tűri a simogatást vagy csak ritkán vágyik rá? Bújós vagy távolságtartóbb, de folyton melletted van? Nem elképzelhetetlen, hogy fiú helyett lányt veszek, de nem vagyok kibékülve a gondolattal még.

2017. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fél évig gondoztam két mc macskát, egy nőstényt és egy hímet. Nyilván nem én voltam a gazdijuk, de azért barátságosak voltak, a nőstény gyakran feküdt az ölemben ha kint feküdtem a kanapén. A hím inkább csak odajött, hogy simogass meg, aztán elment. Szerintem természetüket tekintve nyugodt, barátságos cicák voltak. A saját gazdijukkal sokkal bújósabbak.


Ami hátrány viszont a folyamatosan hulló szőr. És ezen aztán a fésű sem sokat segít, én naponta porszívóztam és fésültem őket, és mégis minden egy végtelenített szőrtenger volt. Nem volt olyan felület, ami ne lett volna tele csupa szőrrel... Emiatt biztos, hogy saját macskának nem akarnék mc-t, vagy úgy egyáltalán bármilyen hosszú szőrűt.

2017. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló! Ez macska egyéntől függ! Az én macskám (cicó a neve) inkább csak adj ennit és hagyjá má'n! Talán megsimogathatsz! Viszont a tenyésztő akitől kaptuk nála van a cicó apja (eddy) ő kifejezetten bújós volt!
2017. febr. 20. 01:07
 5/5 Vicuska87 ***** válasza:
4 Maine Coon-om van. Imádom őket :)
2017. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!