Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg lehet a cicám?

Beteg lehet a cicám?

Figyelt kérdés
A cicám ma elkezdett nagyon hangosan nyávogni,a popsiját furcsán tartja illetve kint van a kukija. Már kb 1 éve ivartalanítva van,kan cica. Kérlek segítsetek,fontos lenne.
2017. febr. 20. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Vidd orvoshoz?
2017. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én most pár okból nem tudom elvinni. Plusz most költöztünk ide szóval még nem néztem orvos után. Valami ötlet?
2017. febr. 20. 20:02
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
"Valami ötlet?" Vidd el állatorvoshoz, más ötletem nekem sincs.
2017. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Valami van, szerinem péniszbeteg, szekszmániás is, hisz kasztrált ezért nem kéne, de mégis, és nimfomán is, ha ezeket nézzük pénszeknimologija lehet, ezt sajnos csak egy ősrégi sarlatán módszer segítségével lehet gyógyítani mely neve....csssssttt..................Állatorvos.
2017. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elvinni,akkor legalább hívd fel a dokit.Ha szoktatok hozzá járni,akkor csak segít valamennyire telefonon is.

Megnyugtat,hogy semmiség,vagy éppen elmondja mire gyanakszik és hogy vidd be megnézetni.

Nem tudom milyen messze van tőletek a rendelő,de mi kb 1 óra alatt meg szoktuk járni ha úgy van.vidd el szerintem, ha furán viselkedik az nem jó jel

2017. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :) A 2. válaszoló nem volt túl hasznos de azért vicces volt nem tagadom :D
2017. febr. 20. 21:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is így kezdte, és húgykő volt. Ha már kint van a kukija, akkor nagyon tele lehet a hólyagja. El kéne vinni orvoshoz, mert ha az, akkor nagy fájdalmak közt fog elpusztulni.
2017. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mármint ha nem viszed el orvoshoz pár napon belül elpusztul, mivel nem tud pisilni. Szétrobban a hólyagja. Ne nyomkod a hasát mert szétrobbantod a hólyagját. Tedd be hordozóba és irány az ügyelet.
2017. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jézusom,most megijedtem. Remélem nem ez a gond,na akkor tényleg elmegyünk vele már orvoshoz.
2017. febr. 20. 21:33
 10/14 anonim ***** válasza:

A hangos nyávogás a furcsa fenéktartás, hogy a kukija kint van ez mind annak a tünete. Nem kaparja hangosan az almot, eredmény nélkül? Vagy csak pár csöpp jön? Sokat nyalogatja?

Tényleg minnél előbb jó lenne elvinni orvoshoz, mert ez nagyon komoly dolog. Sok ivartalantott kandúr betegsége ez. Tavaly átestünk mi is ezen, én mondjuk már a tüneteknél tudtam, hogy ez lesz, szóval rohantam vele a dokihoz.

A másik meg ha ez a baja, akkor így usszátok meg a legolcsóbban, ha minnél előbb elkapjátok a betegséget és nem húzzátok az időt vele.

2017. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!