Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Idejárt hozzánk egy cica,...

Idejárt hozzánk egy cica, gazdáját nem ismerjük, születtek kiscicái, most 3 hónaposak. Megtartanánk a mamát, de mikortól vemhesülhet már újra? Mert szeretnénk ivartalaníttatni mennyire sürgős?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt egy orvostol kerdezd meg. Es feltetlenul ivartalanitsatok ha meg nem tettetek
2017. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Es a kicsikkel mit csinalnatok?
2017. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minél előbb vigyétek el megműttetni, ha a kiscicákat elválasztotta, tehát már nem szopnak, onnantól bármikor tüzelhet újra.
2017. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

El kéne vinni akkor orvoshoz, minél hamarabb.

Akár évi 3 alom is lehet. Ha már vemhes,akkor neccesebb ivartalanítani.

Egyébként azóta mindig ott van nálatok a cica?Tuti nincs gazdája?

Mondjuk mindenképpjó,hogy gondoskodnátok róla, ha már a gazdi nem tette:=

2017. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4-es lehet hogy van gazdaja... Attol meg hogy naluk van nem azt jelenti hogy vki ne varna haza. Nekem volt tobb olyan cicam is akik mindent megkaptak, semmiben sem szenvedett hianyt nagyon sokat foglalkoztam veluk. Es megis tovabb alltak. Az is lehet hogy a gazdaitol hozta el a kolykoket mert nem tudta oket ott biztonsagban.
2017. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha van is gazdája, az nem törödött vele, ha még ivartalaníttatni is képtelen volt, kedves kérdező, most ideális lenne elvinni, 3 hónapos kiscicák már önállóak, de az anya bármikor újra vemhes lehet.
2017. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
6-os ezzel vitatkoznek. Sokan kinzasnak tartjak az ivartalanitast. Es egy csomo szoba cicat se ivartalanitanak... De a letezo/ nem letezo gazdat szapuljatok. Annsk mar ugy sincs ertelme.
2017. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha csak az után minősítenék kínzásnak az ivartalanítást, miután tájékozódtak róla. Valóban sok a korlátolt ember, aki magából indul ki, pedig a macska szexusa egészen más. Egyrészt a macska nem élvezi a szexet. Másrészt míg egy embert nyilván lelkileg megviselne egy kasztráció, addig a macskák inkább kiegyensúlyozottabbak lesznek utána.


Kérdező, ha 3 hónaposak a kicsik, akkor most ideális vinni a mamát!

2017. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért kell lepontozni a másikat. Utolsó amit írtál én értem, csak az a baj, hogy mások nem biztos, hogy megértik. Nekem eddig minden cicám, kutyám ivartalanítva lett. Én is az ivartalanítás mellett vagyok. És ha hiszitek ha nem lehet, hogy van/ volt gazdája. Látatlanba nem kell ítélkezni senki felett. Nem tudod az előzményeket. De mindegy. Olyan ismerősöm is van akiknél a szomszédjuk macskája lakik, mert nálunk nem tudják miért, de jobban érzi magát.
2017. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!