Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki mennyit foglalkozik naponta...

Ki mennyit foglalkozik naponta a cicájával?

Figyelt kérdés

Légyszi teljesen őszintén válaszoljatok.

Egyetem alatt rengeteg időm volt rá, de most hogy napi órában dolgozom, szinte alig jut rá idő.

Mikor végre van egy szabadnapom, akkor meg igazából nincs sok türelmem hozzá, emiatt állandóan lelkiismeret furdalásom van.

Most is állandóan nyávog nekem, hogy unatkozik. Viszont bármivel próbálok vele játszani, az nem érdekli, valami más kell, de hogy mi azt 3-5 ötlet után már nincs türelmem kitalálni.

Rendeltem netről macskajátékokat is, amivel lefoglalhatja magát és újdonság, de az is csak pár napig tartott.

Ideges és feszült leszek ettől a helyzettől.



2017. febr. 20. 10:39
 1/10 A kérdező kommentje:

*napi 11 órában dolgozom

Ja és azt is írjátok meg, hogy ti pontosan mit csináltok az együtt töltött időben?

2017. febr. 20. 10:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagyok konkretan folyton veluk foglalkozok,olyan formaba,h ha akarnak valamit,akkor megyek veluk es segitek nekik.Pl kiengedem oket vagy le a pincebe utana meg figyelem,h mikor akarnak visszajonni.Az egyikkel neha jatszom a masik szeret olbe lenni ot tobbet simogatom,de mind a ketten feltalaljak magukat.Teljesen egyedul van a cica mikor nem vagy otthon?Nem lehet,h csak tarsasagra vagyik,h mikor vegre ott vagy vele,akkor,csak szeretne,h az oledbe ulhessen es simogasd?
2017. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nincs igazából soha egyedül, mert 4-en vagyunk egy háztartásban.

Viszont mindannyian máshogy dolgozunk, máskor vagyunk itthon. Így a minőségi ráfordított idő sokkal kevesebb lett, mióta én is dolgozom. Teljesen le vagyok harcolva, ahogy a többiek is.

2017. febr. 20. 11:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont szerintem nem szabadna,h ennyire unatkozzon.Talan csak nehezen szokja meg az uj helyzetet nem erti,h miert vagy otthon kevesebbet vagy valami mas baja van.Lehet egy masik cica kellene melle.Lenne tarsasaga olyan akivel jatszani is tud.
2017. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Fél 8 körül megyek el otthonról, előtte, amíg készülődök addig kiengedem a házba, játszok vele, illetve mikor felébreszt 6 körül akkor szeretgetem egy kicsit, amennyire igényli. Fél 5-5 fele hazaérek, ismét megy a szeretgetés. Amikor belépek a szobába már nyávog és kéreszkedik fel és belebújik a nyakamba, aztán jön egy kis játék, házban körültekingetés, minden leellenőriz :DD Aztán elfáradt, alszik. És este olyan 7-8 körül ismét jön egy kis játék, kitakarítom a wc-jét, azt is mindig érdeklődve figyeli és aztán 10 körül alszunk. Néha felengedem hozzá a kinti cicámat, akivel összeesésig játszanak. 6 hónapos kislány, ivartalanítás előtt áll :))
2017. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 12 órázom, 2 nap meló, 2 nap szabad. Mikor dolgozom, nem sokat foglalkozom vele, hazaérek, megetetem, én is eszem, aztán alszunk. Első este még nyugis, másodikon már látszik, hogy unja magát, de aztán szerencsére szabadnap jön. Nagyon aktívan nem szoktam vele foglalkozni, nem is igényli. Ha otthon vagyok, mindig a nyomomban van, még ha csak WC-re is megyek ki. Ha a gép előtt ülök vagy tévézek mellém fekszik, ha takarítok velem "takarít". Képzelheted mekkora segítség! :D Néha szoktam labdát gurítgatni vagy cipőfűzőt húzogatni neki. Mikor csak vele foglalkozom, az mondjuk napi fél óra.
2017. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amugy nem lehet,h ez kicsit olyan oda-vissza dolog?Neked lelkiismeret furdalasod van amit a cica erez es nem tud vele mit kezdeni ettol te feszult leszel a macs meg meginkabb nem erti,h mi van.
2017. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Reggel egy kicsit simogatom meg adok neki enni, aztán megyek dolgozni, este hat körül érek haza. Egyből felveszem a karomba, különben tépi a nadrágom. Ölelgetem kb tíz percig, ha abbahagyja a dorombolást lerakom. Ilyenkor még nem akar velem játszani, rohangál fel-alá. Addig lepakolok. Utána általában attól függ mennyire energikus, előszedek egy pálcát vagy a lézert, azokat imádja kergetni. Ha megunta keresek neki egy labdát, azzal elfocizik magában. Imádja a csörgős labdákat, ahhoz én se kellek neki, de néha dobálom neki, ő meg visszahozza. Ez általában 30-40 perc. Utána nem nagyon akar velem játszani, csak szaladgál magában és játszik. Ha vacsit készítek leül mellém és nézi. Ha leülök géphez vagy egyedül játszik vagy alszik, de este amikor zuhanyzok még követ, és megvár, imád benyúlkálni a zuhany függöny alá. Almot is ilyenkor szoktam takarítani. Utána általában filmezek vagy alszok, ilyenkor vagy odajön ő is, vagy nem és tovább focizik. Ha odajön általában hanyat dobja magát és simogatni kell a fejét. :D kb ennyi. Kiskorától kezdve így él velem, elvan egyedül, általában alszik egész nap.
2017. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Régen ő is jobban elvolt magában.

Most is örül ha hazajön valaki, de utána elmegy. Csak a konyhába követ, hogy kaját kunyizzon. Már úgy nem kucorog az ölembe, mint régen. Ez nagyon hiányzik.

Sőt már reggelente sem ébresztget dorombolással.

ÚGy érzem mindent elrontottam.

2017. febr. 20. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit sem rontottál el.:)A cicák is változnak.Az egyik cicánk nagyon szeret ölbe,de most volt kb egy hónapja mikor,ha csak leültünk mellé a kanapéra átült a másik oldalra,de most megint bújik.
2017. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!