Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaűző házi praktikák?

Macskaűző házi praktikák?

Figyelt kérdés

Egy 3 lakásos házban lakunk, miénk a leghátsó lakás, külön udvarral. Az első szomszéd macskákat tart, van neki vagy 6. Mivel most kezdenek tüzelni, eszméletlen büdös van az udvaron, ráadásul most vettem észre, hogy mindenféle bűntudat nélkül telibeh*gyozzák a bejárati ajtónkat is. Pedig kutyánk is van, de ugye a macskák voltak itt előbb, a kutya meg bent. Meg amúgy sem egy macskaellenes jószág.

Volt macskám, tudom, hogy megy a tüzelési időszak meg minden, de azért kezdek kicsit besokallni.

Tavasszal a párkányra virágokat akarok tenni, már előre látom, hogy bele fognak feküdni a cserepekbe.

Arra gondoltam, hogy valami szagot keresek amit nem szeretnek, és körbepermetezek vele a nem kívánt területeken....Kérdés, van-e ilyen szag?


2017. febr. 24. 10:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kedves Jóska, parancsolsz?
2017. febr. 24. 13:09
 12/17 anonim ***** válasza:

Ja, a chanel 5-öt nem szereti.?)))


Nekem nem az a legnagyobb gondom, hogy lehugyozzák az ajtót, azt lemosom, hanem, hogy teleszarják a gyepet.


A szomszédnak 7 macskája van, és két kutyája. A kutyák miatt az udvara döngölt föld, és a ciccei imádják az én füvemet, és a virágágyásaimat.


A tegnap nagyjából öt kiló macskaszart szedtem össze.

2017. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a macskaűző citrusos spray-knek meg az illóolajoknak kültérben kb fél órát tart a hatása. Szerintem nem létezik olyan módszer, amivel távol tudod őket tartani.

Szüleim a szomszéd macskákat egy elektromos riasztóval próbálták távol tartani, ami időnként a macskák számára idegesítő, magas frekvenciájú hangot hallatott. Semmit nem ért, a macskák ugyanúgy szambáznak ott.

2017. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mikor meglátod spricceld le vizzel, párszor jól telibe találod, nem hinném, hogy oda akarnak járni.
2017. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is slagozd le őket. A víztől se lesz baja, de ha párszor elázik nálad, többet nem nagyon mer majd odamenni. Az én macskám szereti a citrom szagot, hempereg körülötte és purrog, szóval neki se sokat számítana egy ilyen távol tartó cucc.
2017. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, csak az a gond hogy nagyon ritkán látom őket. Csak a nyomokat veszem észre később....
2017. febr. 25. 07:24
 17/17 anonim ***** válasza:
A citrusfélék illatától tényleg irtóznak.A mi környékünkön a macskák pl utálják a citromfüvet,nem is jönnek a kertbe,de lehet,hogy ez csak nálunk van így.De ez humánus megoldás.Ja meg a slag.
2017. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!