Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előb találtam a kertünkben...

Előb találtam a kertünkben egy elpusztult cicát. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki mint akit lapáttal fejbe csaptak. Merjek körbe kérdezni, hogy kié lehet, vagy temessem el? Félek, hogy a gazdája azt hinné én csaptam agyon, de biztos szeretné a saját kertjébe temetni, ha szerette. Mit csináljak szerintetek?

2017. febr. 25. 16:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos,hogy valamelyik szomszédé.

Én a helyedben elásnám.

2017. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha még friss, akkor jó pörköltnek. Amúgy leginkább elásni érdemes.

Előttem van a szitu: emberünk talál egy macskát a kertben és rohan be, hogy itt megkérdezze, mit csináljon vele.

2017. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam egy picit még pihenhet, neki már úgy is mindegy, de én lehet tudni szeretném, ha az én cicám lenne, de jo akkor elásom.
2017. febr. 25. 16:35
 4/19 piriiiii ***** válasza:
86%

Kérdezz közbe.

Nem hiszem, hogy egy ember, aki agyonüt egy macskát (miért?), körbekérdezné az egész szomszédságot, hogy kié volt... ezért nem is hiszem, hogy bárki azt hinné, általad pusztult el.

2017. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
B.szus. Előb ástam el:/ én már ki nem ásom azt az okádékot, azt hittem kihányom a belem. Bloááá
2017. febr. 25. 16:54
 6/19 piriiiii ***** válasza:
Akkor ültess fölé valami szépet. :)
2017. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Max körbe kérdezek kié lehetett, meg elmondom hogy már elástam, vörös színü volt, a feje undorító, hát lehet ennyiből is sejti a gazdája.
2017. febr. 25. 16:58
 8/19 anonim ***** válasza:
10%

De hogy kerűlt a kertetekbe? Még oda táncolt miután úgy fejbeba§zták, hogy meghalt szegény?


Amúgy illegális eleve csak úgy elásni... De szerintem, ha már ezt megtetted ne kérdezz kőrbe.

2017. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam, hogy ilyen fejjel, hogy kuszott ide? A kerítés mellett volt, lehet a szomszéd dobtan át?
2017. febr. 25. 17:13
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát már elástam, ha törvénytelen akkor sem ásom ki az biztos:0
2017. febr. 25. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!