Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám,4 napja hogy...

TheKPOPfan kérdése:

Eltűnt a cicám,4 napja hogy nem jött haza szerintetek elpusztult? Vagy még haza találhat?

Figyelt kérdés
10 hónapos ivartalanított kandúrka. Még sosem kóborolt el szokás szerint kiengedtem mint mindig hajnalban de nem jött vissza már reggelizni. Átnéztem a környéket is de sehol nem találtuk azért már aggódom :(

2016. ápr. 5. 21:22
 1/9 anonim válasza:
82%

A mi cicánk 3 hónap után jött haza. A hazán van a hangsúly, ne aggódj! (:

A kandúrkák szeretnek csavarogni, nyugodj meg, biztosan haza fog jönni. (: Ha esetleg egy hét után sem kerül elő, nyomtass ki pár plakátot és tedd ki a környéken. Elő fog jönni, majd írj hogy mi lett! (:

2016. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valaki elvitte, azt gondolván, kóbor. Egyszer én is majdnem hoztam egyet, mert egy jó darabon sétált utánam. Végül kiderült, hogy volt "családja", pár házzal arrébb, csak valamiért szimpi lehettem neki.
2016. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hazament a cica?
2016. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Remélem meg lesz. Nekem 2 macskám tűnt el. Az egyiket halálra gázolták. A 3. Egy napra eltűnt, ő sose szokott elkóborolni. Tudtam, hogy baj van, őt is elütötték, de túlélte.
2016. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem került elő körbekérdeztünk de senki nem látott hallott semmit :( Azon aggódtam hogy eltűnése előtt volt benn egy kullancs amit kiszedtem aztán a feje benn maradt de rá pár napra úgy láttam kijött belőle. Lehet hogy az a gond? Esetleg abba belepusztulhatott?
2016. ápr. 8. 21:59
 6/9 A kérdező kommentje:
hát skacok azóta se jött elő szerintem már nem is fog :/
2016. ápr. 26. 18:17
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ha meg eletben van, es kotodik a csaladjahoz haza fog talalni:) nekem elutottek a cicamat, elvesztette a farkat es 1het utan haza jott, elment mert nyugalomra volt szuksege, de haza jott hozzam❤
2016. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ő szombaton volt hogy 3 hónapja ment el :/
2016. júl. 4. 12:00
 9/9 anonim ***** válasza:
A kóbor macskák hozzám jönnek. Lehet jönni és válogatni.
2017. márc. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!