Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám több, mint valószínű,...

A cicám több, mint valószínű, hogy mérget evett, vagy fagyásgátlót ivott. Mit csinálhatok?

Figyelt kérdés

Orvos látta,ahogy hazajótt tegnao a cica rögtön vittem. Kapott 3 injekciót,azt mondta adjunk neki sok vízet fecskendőből. Adtunk neki,de nem pisilt. Folyton rám néz,s nyávog keservesen..

Mit segíthetek neki? Ma vissza kell vinnem a dokihoz. Azt mondta,ha megéli az estét van remény. Túléltük,de mintha görcsei lennének. Rángatózik a kis hasa. Szörnyű érzés végignézni úgy,hogy nem tudok csinálni semmit..


2017. febr. 26. 08:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb vigyétek vissza a dokihoz.Addig is csináljátok amit mondott és figyeljetek rá,h nyugodtan tudjon pihenni.Jobbulást a cicusnak.
2017. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Állatkórház, azonnal!
2017. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is minél hamarabb vigyétek állatkórházba!

Ott jobban értenek hozzá,mint az állatorvosi rendelőben.

2017. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 olympic válasza:
19%
Adjatok házi tejet neki fecskendöből, ha ojan mérget az is sokat segithet, az én cicám atto jött hejre a mérgezésből.
2017. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Jajj, borzasztóan sajnálom a cicád, nem akarlak el keseríteni, de lehet leált a veséje;( minnél előb szaladj vele orvoshoz.
2017. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Komoly állatkórház. Normális állatorvos. Azonnal!
2017. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2017. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az állatkórház volt az első,amire gondoltam,de sajnos senki sincs ott.

Voltunk állatorvosnál is,kapott tegnap 3 injekciót,azt mondta ha megéli a tegnap estét,akkor van remény. Megélte,átvészeltük az éjszakát is,sőt a mai napot is. Voltunk ismét dokinál,kapott 2 injekciót. Jobbak voltak a reflexei,reagált a nevére,ha beszéltünk hozzá,s kérdeztünk valamit,nyávogott. (Apummal,s velem mindig beszélget.)

Enni evett nyers húst,mert megfőve nem ette meg. Tejecskét is elég szépen ivott. Pisilni egyszer pisilt az éjszaka,s most meg nagyon nehezen jön ki,de pár csepp csak kijön. Próbálok sok tejet,vizet adni neki,hátha attól jobban beindul a veséje. Csak remélni tudom. De tény és való,hogy a tegnapihoz képest ma nagyon jól van. A barátaim,szomszédaim is mondták,akik tegnap látták,hogy ma nagyon jól van,s úgy tűnik felépül. Én csak remélni tudom..

2017. febr. 26. 18:59
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Tejet ne adj, csak vizet. A tej inkább hasmenést okoz, és mivel a tehéntejnek magas a nátriumtartalma, ezzel inkább terheled a veséjét.

Jobbulást a cicádnak!

2017. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Ha csak az orvos nem mondja, ne adj neki tejet! Rosszabbodhat is tőle, megterheli az emésztését a laktóz. Így is van elég baja. Csak amit az orvos előír!

Jobbulást!

2017. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!