Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám felhúzza a lábát és...

A macskám felhúzza a lábát és 3 lábon ugrál, ha hozzáérek nem fáj neki mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a talpán, ujjai közt nem látsz sérülést, akkor rándulás lehet, talán rosszul ért földet egy ugrás után, vagy ilyesmi. Ezek általában spontán gyógyulnak, csak akkor kell dokihoz vinned, ha súlyosbodik, pl bedagad, vagy fájlalja az érintést.
2017. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 olympic válasza:
ha nem fáj neki mikor hozzáérsz, akkor görcs is lehet, probáld meg megmaszirozni.
2017. febr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínü csak meghúzta. Helyre jön pár nap alatt.
2017. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
őseim kutyája sok fekvés után szokta, szerintem olyankor elzsibbadt neki :) tök vicces
2017. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez? Ha az én cicám lenne, biztosan megnézetném állatorvossal.


4-es: nem vicces. Valószínűleg ízületi gondjai vannak a kutyának, ha ez rendszeresen előfordul. Az ilyen mozgásszervi problémák általában fájdalmasak is, és idővel súlyosbodnak, ha nem nézetik meg időben, csak röhögnek rajta.

2017. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kezdjük ott hogy ő macska és 1 hete
2017. febr. 28. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Értettem, hogy macska. A reagálásom a 4-esnek szólt (ahogy azt jeleztem is), aki egy kutyáról írt, aki szerinte vicces.


Ha egy hete nem áll rá rendesen a negyedik lábára járás közben, akkor szerintem ideje lenne megnézetni az állatorvossal. Te nem látsz benne tüskét, toklászt, nem látsz a mancsán sérülést? A karmait behúzza rendesen?

2017. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem látok benne semmit és igen ki be nyomogatja
2017. márc. 1. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
A mi macskán is ezt csinálta. Gerincérvet állapítottak meg.
2020. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!